Wpis z mikrobloga

Jestem nastawiony na konkretny model #mtb polskiej produkcji w moim budżecie 2k.

1. Czy przy ok. 175cm wzrostu lepiej brać ramę 17 czy 19 cali? Na aukcji tabelka jak niżej a wzrost akurat na granicy zakresu wzrostu zalecanych przez sprzedawcę. Mam dosyć długie ręce jeśli ma to znaczenie. Zakup przez neta, więc średnio mogę wypróbować.

2. Prosiłbym też o radę czy warto dopłacić 100zł za różnicę w podzespołach jak w tabelkach w komentarzu. Mi się wydaje, że warto, mimo że jestem laikiem, ale chętnie usłyszę opinii innych.

Jazda rekreacyjna po mieście, za miastem i po lesie. Ale wolę grubsze opony i bieżnik niż w trekkingu/ crossie.

#rower #rowery
Arbuzbezpestkowy - Jestem nastawiony na konkretny model #mtb polskiej produkcji w moi...

źródło: comment_1650835040DcwRUWMc9dK4F82s8wGspz.jpg

Pobierz

Dla wzrostu 175cm lepiej męska rama

  • 17" 66.7% (16)
  • 19" 33.3% (8)

Oddanych głosów: 24

  • 8
On się różni tylko przerzutkami, acera będzie lepiej pracować, oczywiście jak dobrze wyregulowane. Najlepiej jak kupisz przez neta to dać do jakiegoś serwisu żeby to dobrze podkręcali, wyregulowali. Wtedy rower będzie dużo lepiej chodzić niż złożony w domu z pudełka.
@Arbuzbezpestkowy: Acera, Altus jeden pies nie odczujesz żadnej różnicy jeśli chodzi o kulturę pracy ja bym nie dopłacał.
Jak to zajedziesz i tak pewnie wymienisz na jakąś Deorkę. Zagłosowałem na rozmiar 17", te ramy mają nienaturalnie długą górną rurę i jeszcze przydługawy mostek 19" może być za duża.