Wpis z mikrobloga

Już nawet nie mam siły i weny pisać czegokolwiek, nie ma sensu. Kolejny weekend który przegniłem w domu (jak zresztą każdy w swoim życiu), w kółko tylko to samo. Tag też zdycha, no bo o czym można w kółko pisać, jak jedyne co sie robi to śpi, siedzi na kompie i kołchozuje. Tragedia...
#przegryw #depresja #samotnosc
Pobierz Revvvvvvvvvvvvvvvv - Już nawet nie mam siły i weny pisać czegokolwiek, nie ma sensu. ...
źródło: comment_1650827834roNW7axgXwamqLVBbJNcOR.gif
  • 20
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: co do wykluczenia społecznego to nie pomoge ale zawsze mozesz sprobowac programu o wanie. W Polsce wiekszosc ludzi gowno zarabia poza IT, procz lekarzy, 80% prac jest do cipy i #!$%@? sie w nich zarabia. To tez w duzym stopniu determinuje zycie. Jak masz kase to latwiej sie zajac czyms innym, a jak nie to zawsze wisi nad toba i zabiera caly czas.
ludzie mowia ze im dalej tym gorzej


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Będę się na ten temat mógł wypowiedzieć w "pełni" już za kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Funkcjonuje bardzo podobnie jak dwa lata temu, właściwie w moim życiu nic się nie zmieniło. Ale za to poprawił się mój stan psychiczny, jakoś nabrałem większej pewności siebie itd. Także dla mnie im dalej tym lepiej - przynajmniej pod kątem psychiki. Ale
@Revvvvvvvvvvvvvvvv W wieku 18 lat to ja bylem pełne energii, bo myślałem, że świat stoi przede mną otworem. Dzisiaj wiem, że ten otwór to dziura w dupie. W tym wieku możesz jeszcze pójść na studia i znaleźć fajne towarzystwo. Problemy zaczną się po 30, gdy wszyscy wokół z rodzinkami, a Ty nadal sam i być może już z ograniczeniami na zdrowiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)