Wpis z mikrobloga

@xVeTx: Faktem jest ze te modowe wizualnie czasem bardzo fajnie siedzą :D szukałem dla dziewczyny keidys zegarka to Szwajcary były jak dla starej baby a hilghfingery ładne :D kupiłem na końcu marki cykada (taka eliksa z jubitom) i całkiem ładnie wyglada
@xVeTx: generalnie wstydu nie ma. Chodzi tylko o to, że przepłacasz za lichą jakość. Większość ludzi i tak nie obchodzi jaki masz zegarek. Jedynie znawcy i entuzjaści mogą krzywo patrzeć. Ale jak Ci nie szkoda kasy i Ci się podoba, to nikomu nic do tego.
@WolfSky: @blebleaga: Za każdym razem to samo. OP przed zakupem anonimowo pyta o opinie, a jak ktoś mu odradza zakup to od razu "uga buga wykopki się zesrały, to tobie ma się podobać a nie innym". #!$%@?. Jeśli OP pyta o zdanie to chyba jasne że chce też na innych zrobić dobre wrażenie.

Jak wyżej, Hugo Boss na zegarku czy na koszulce może sprawić że ludzie wrzucą cię do pewnej
@Wygryw_z_wyboru: racja, byłem świadomy że wkładam kij w mrowisko, w sumie moje pytanie już świadczy że wiem pod jakim tagiem to pisałem. Swoją drogą zegarek wygląda nieźle i myślę że gdyby by z firmy "zegarkowej" to nawet nie byłoby tutaj tego pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gjoef: właśnie jestem osobą która ucieka od wielkich logo i raczej nie szpanuje, logo HB na zegarku wręcz mnie zniechęciło stąd wzięło się moje pytanie, zastanawiałem się czy to aż tak rzuca się w oczy. W sumie to miał pasować tylko do garnituru, więc uzywalbym go okazjonalnie ale kolega wyżej juz mi znalaz super alternatywę. Jednak co do HB boje się że z tyłu głowy cały czas czułbym dyskomfort.