Wpis z mikrobloga

Po kilku latach oglądam drugi raz Breaking Bad i czegoś nie kumam. Dlaczego Gus, który na początku gardził Jessim, a cenił Walta zrobił nagle zwrot o 180 stopni? Pod koniec 4 sezonu Walt był traktowany przez całą tą szajkę jak śmieć, natomiast Jessy stał się nagle spoko gościem. Ktoś może mi to wyjaśnić?

#seriale #breakingbad
  • 7
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: Tylko, że z drugiej strony chcieli oprzeć cały swój milionowy biznes na ćpunie, który jedyne co to potrafi powtórzyć recepturę, toretycznie to wystarczało, ale mimo wszystko dość ryzykowne.

@Wyrewolwerowanyrewolwer: Fakt Walt był trochę niestabilny, ale w sumie np. Jessy też często robił coś wbrew Gusowi - np. chciał zabić jego dilerów, których ostatecznie zabił Walt ratując dupę Jessiemu.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: co tego momentu z Mikem to jeszcze nie dotarłem, a że oglądam po paru latach to nawet tego nie pamiętałem, ale w sumie racja, mam aktualnie piąty sezon i teraz jest moment gdy Walt kupił sobie i synowi jakieś wypasione samochody. On faktycznie był jak tykająca bomba. Ciągle zwracał na siebie uwagę, zle decyzje itp
  • Odpowiedz