Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoyav: jak ona lubi podroze to ciekawe gdzie była na wakacjach ostatnio, pewnie Białystok albo inna perła północy
  • Odpowiedz
@Zoyav: zależy od kontekstu. Możliwe że np jej córka się powiesiła i też nie miała znajomych nie wychodziła itp. może nie chcę byś zgniła w tej robocie i ma jakieś przemyślenia, albo po prostu się martwi

Żeby nie było nie hejtuje jej jak wszyscy tutaj. Po prostu chce byś zobaczyła inny punkt.
  • Odpowiedz
@Zoyav: chyba jesteś bardzo samotna skoro utrzymujesz kontakt z taką sraką. chociaż pewnie to ona do Ciebie pisze bo jest bardziej #!$%@? a Ty jesteś mało asertywna xd. Normalna odpowiedź na takie coś to "#!$%@?" ewentualnie "musze lecieć" za trzecim razem skuma, że musi #!$%@?ć lol
  • Odpowiedz
@Zoyav: w sumie jej się nie dziwię, też nie lubię ludzi którzy unikają towarzystwa, nie chodzą na imprezy firmowe ani nic takiego. żeby jeszcze te osoby siedziały w domu i np. malowały znane obrazy albo robiły na drutach jakieś super rzeczy, ale zwykle te osoby siedzą w domu i oglądają netflixa i to wcale nie jest cool
  • Odpowiedz
@Zoyav #!$%@?, miałam to samo, tyle że tutaj poprzednia współlokatorka postanowiła mi tak matkować. Po którymś razie zrobiłam inbe i już nigdy więcej się do mnie nie odezwała. "Jak można tak gnić przy komputerze każdy weekend i wieczór" "tylko gierki komputerowe, nie rozumiem jak można tak żyć, ale jak ci to nie przeszkadza to twoja sprawa" "to jest niezdrowe, zwłaszcza dla twojej psychiki, musisz wychodzić do ludzi" i tak dalej, i
  • Odpowiedz
@Zoyav: > to jest niezdrowe, zwłaszcza dla twojej psychiki, musisz wychodzić do ludzi"

@kieruneks: co to tresci to miala racje. Izolowanie sie jest niezdrowe. rozwijanie wątku sobie daruje.
Co do #!$%@? sie z takimi komentarzami to tez nalezało by sie zgodzic, że to bezczelność.
  • Odpowiedz
@Zoyav: mam nadzieję, że się tym nie przejmujesz bo najwidoczniej to ona jest nieszczęśliwa, że tak bardzo interesuje się Twoim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz