Wpis z mikrobloga

Czy w waszym otoczeniu też największy ból dupy o pomoc Ukraińcom mają ci którzy ciągną socjal?


@bobson92: nie, chociaż ciężko to nazwać bólem dupy. Po prostu niektórzy chcą żeby to było dobrze zorganizowane a nie populistyczne. Kto ma bliskich chorych przewlekle raczej milczy żeby nie zostać zwyzywanym. No i ja na przykład nie popieram 500+, w żadnej formie. Na ukraińskie dzieci - też nie. Dobrze zarządzana mogłaby być jakaś pomoc również
@bobson92: ja ciągnę social jak #!$%@?, specjalnie ślubu nie bierzemy bo na samotną matkę można wyrwać więcej. I nie żałuję Ukrainicom, nich tez sobie biorą. Socjalu starczy dla wszystkich. Coraz więcej jest bezdzietnych robiących na socjal.
@bobson92 raczej problem jest w tym że w Polsce i bez Ukraińców był burdel. Ja nie mam problemu z pomocą dla nich ale z tym że rząd nie widzi problemu że będzie mega ciężko utrzymać tyle nowych osób juz nie o sam social chodzi ale np. o edukację żłobki przedszkola, już wcześniej brakowało tego w Polsce a co dopiero będzie teraz. A jak zwykle miłościwy nam panujący pan Pis powie jest w