Wpis z mikrobloga

  • 3
Pożyczyłem koledze w gimnazjum oryginał San Andreas, pierwsza oryginalna płyta nie z bazarku. Kilka lat później chłop się powiesił a moja płyta pewnie dalej obrasta kurzem u niego na półce ehh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_Tutaj: kiedyś mi gość oddał simsy 1 na pc po iluś latach i chyba colina mcrae 2 albo tekkena 3 na ps1 - #!$%@? obie płyty porysowane i nie działały, simsów nie szło zainstalować już ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Jestem_Tutaj mi #!$%@? edycję kolekcjonerską Morrowinda rozkradły, z Tribunalem i Bloodmoonem, a to takie oczko w glowie moje było. Przeszło przez kilka osób i zniknęło://
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kardio_Error: o, 168 in 1 też mi ktoś zwinął XD Fioletowy kartridż, pamiętam do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem jeszcze kolekcję płyt dvd z Simpsonami. 15 czy 16 pierwszych sezonów, pościąganych z jakichś torrentów. Ostatnio chciałem sobie obejrzeć i oczywiście dwóch płyt brakuje ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Pożyczyłem kiedyś w gimbie jednemu typowi "Worms Armageddon" z CD-Action i nigdy nie oddał. Na szczęście miałem zrzucony obraz płyty, więc w sumie olałem temat, ale niesmak pozostał. Obstawiam, że nawet gdybym odzyskał płytę, to pewnie byłaby porysowana. Nigdy więcej.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Czy jesteś miłośnikiem ciekawostek i szukasz nowego wyzwania? Nie szukaj dalej, jest Brain Show! Ta ekscytująca gra jest podobna do popularnych gier, takich jak "Buzz!" i "Wiedza to potęga", ale zawiera jeszcze więcej pytań i kategorii, które pozwolą Ci sprawdzić Twoją sprawność umysłową.

Zapisz się na listę oczekujących na Brain Show już teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy będą mogli zagrać, gdy gra zostanie wydana. Zaufaj nam, nie chcesz
  • Odpowiedz