Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega Jakim człowiekiem jest Sylwester Wardega? Czy człowiekiem… panie redaktorze, może bardziej psem? Dlaczego? A to już tłumacze. Widzi Pan, homosaoiens czyli człowiek rozumny, potrafi używać na tyle swojego mózgu, aby nie podążać tylko za instynktem. Np. Ja, jako przedstawiciel tego gatunku, mam pewien system wartości. Kocham rodzine, syna i żonę i nigdy bym nie pozwolił, aby którekolwiek z nich zostało skrzywdzone. Co robi ten… chyba gabrys nazwał go zwyrolem, tak? Otóż co robi ten zwyrol? Zaprasza bardzo młoda kobiete, do siebie … nawet nie do domu, tylko na jakieś peryferia, gdzie tylko ogląda komputer i śmieci dookoła. Zaprasza ja pod pretekstem dyskusji na tematy codziennie, a do czego sprowadza po chwili rozmowę? Do fetyszy? Do tego, czy wykona na jego kanał rozbierane zdjęcia? I on ma narzeczona, tak? I co ta kobieta czuje? Co czuja rodzice tej pięknej, młodej Pani Agaty? Powiem Panu tak, kiedyś ludzie wierzyli w różne stworzenia. Wielkie stopy, baby jagi, które straszyły całe rodziny. I ten zwyrol byłby taka postacią, przed która ostrzegałyby babcie, swoje wnuczęta. Jak już nagrywa w tym swoim lesie, to niech tam zostanie.
Misticmac - #famemma #wardega Jakim człowiekiem jest Sylwester Wardega? Czy człowieki...

źródło: comment_1650648668ecQIoKM0YVAsBYcS23Ex5X.jpg

Pobierz
  • 3