Wpis z mikrobloga

@spac_jesc_pracowac: Spaść może zawsze, wiec lepiej żeby spadał na farmie ( bo jednak więcej tokenów będziesz miał ) aniżeli ma spadać wartość na portfelu jeśli dobrze rozumiem ? ( czyli mam 100 tokenów wartych łącznie powiedzmy 100 dolarów na portfelu i wartość spada do 80dolarow a mam 100 tokenów na farmie i urośnie mi o np 30 tokenów to nawet jak spadnie wartość to będę miał niejako tyle co na początku
@Pankuronium: no tak, właśnie taka sytuacja mnie teraz spotkała. Uważam jednak że jest trochę nietypowa, bo zazwyczaj zysk z farmy nie nadążał za spadkami. Farmy fajnie sobie działają jak wszystko rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę się ewakuował gdy zobaczę że TVL będzie miało mocny spadek
@Pankuronium: zależy jaka farma xD do beefy mam już trochę zaufania. Działa na większości chainów. Raczej tokenów nie ukradnie. Najwyżej para do której dostarczysz płynność będzie nic nie warta xD Tak straciłem ze 100 dolarów na polygonie, gdy zaczynałem swoją przygodę z defi. Możesz dostarczać też płynność do stablecoinów, albo samego fantoma wrzucić na farmę. Wtedy ryzyko jest o wiele mniejsze i oprocentowanie to 3% rocznie, a nie 1% dziennie xD