Wpis z mikrobloga

Panowie mam ciężką sytuację z rodziną.

Osoba jest w zaawansowanym stopniu raka z przerzutami na wątrobę. Nie chcą robić chemii, już nawet tylko żeby ta osoba to już przeleżała i dożyła resztki.

Wpadłem na pomysł, aby kupić medyczną marihuanne, żeby choć trochę pomóc. Jedynie co to zwija się z bólu, nie śpi po nocach cały czas.

Jaką polecacie klinike? Najlepiej online, zeby to wszystko szybko załatwić. Papiery ze szpitala, o leczeniu wszystkom mam.

#narkotykizawszespoko #medycznamarihuana
  • 16
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Osoba w takim stanie nie powinna palić, od razu musielibyście dokupić waporyzator za kolejne kilkaset złotych, dużo lepszy będzie ekstrakt 80% thc do waporyzacji, jak epapieros i doraźnie na ból (działa praktycznie od razu i jest tańsze niż marihuana). Ewentualnie połączyć z olejem thc. Przede wszystkim to jest sprzedawane jako lek i sprawdzone już w innych krajach, gdzie dawno odchodzi się od palenia suszu
  • Odpowiedz
@Norbercikk: THC jako substancja psychoaktywna ma ogromne znaczenie w leczeniu objawów nowotworowych, wlaśnie dlatego, ze uśmierza ból nawet w stadium przerzutowym.
Znam przypadek pacjenta z glejakiem już w stanie paliatywnym i jemu z kolei pomógł olej (2,5%) 2x 4 krople. Można zrobić tez 5, 10, 15% THC. Zazwyczaj stężenie 2,5 jest wystarczające, a w razie potrzeby zwiększa się ilosc kropli na dawkę.

Ekstrakt do waporyzacji to oczyszczone THC o stężeniu aż
  • Odpowiedz