Wpis z mikrobloga

  • 0
Coś ze sportem mam wspólnego. Chciałbym taki zegarek który tez fajnie rejestruje różne dyscypliny sportu, dlatego zastanawiałem się nad garminem.
  • Odpowiedz
@PLB1945: a co poza rejestrowaniem aktywnosci potrzebujesz?
Garminy nie maja aplikacji jak samsung/app watch itd. Nie wrzucisz sobie jakiejs gierki, jakiejs appki itd. To jezt bardzo zamkniety system, a aplikacje ktore znajdziesz w garmin iq, to glownie tarcze lub inne wynalazki czerpiace dane z czujnikow.

Powoadomienia, muzyka, mapa, platnosc beda dzialac. Ale na tym koncza sie funkcje smart.
  • Odpowiedz
@PLB1945: no to wez garmina, takiego ktory ci sie podoba i dobrze na lapie lezy. Zadnego z nich nie bedziesz musial ladowac co dwa dni, jesli wykorzystujesz na np. 2h treningu dziennie i powiadomienia.

Strona garmina ma dosc ladna wyszukiwarke i porownywarke. Aktywny nadgarstek tez dosc ciekawie dziala.

Jesli oczekujesz porady w stylu, wez fenixa 7x pro hiper solar za 3500zl, zeby usprawiesliwic swoj wybor. To nie tutaj.

W nienawisci do
  • Odpowiedz
@PLB1945: przyciski są 5 i ogarnia się je łatwo. W przypadku zegarka przyciski są lepsze niż ekran dotykowy, bo działają zawsze - rękawiczki, woda, bród i nic się przypadkiem nie naciśnie.
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się nad fenixem 6 ale boję się że nie przyzwyczaję się do obsługi przyciskami


@PLB1945: To bierz Venu, Fenixa 7 (mam, polecam), albo starszego już Vivoactive 4. Do codziennego użytku obsługa dotykowa jest nieco lepsza, czasem w treningu też się przydaje (np. wpisywanie liczby powtórzeń), ale nie powiedziałbym, że to must have. I mówię to jako kilkuletni użytkownik VA3, gdzie był dotyk i 1 przycisk :p

W przypadku zegarka przyciski
  • Odpowiedz