Wpis z mikrobloga

@snorli12 dlaczego w rapie 99% piosenek jest o ruchaniu ,kasie i narkotykach? Dlaczego w piosenkach mężczyzn na 99% występuje tekst o kobiecie?
Dlaczego na 99% OP ma dane z dupu i wymyśla to co mu się wydaje?
  • Odpowiedz
@snorli12: ogólnie większość piosenek jest o miłości, weź takiego Nat King Cole/Sinatre itd. :p

ekstrapolowanie piosenek sanah o dupie marynie na wszystkie kobiety jest jak w tym memie

jesteś zły w matmie

uuu kobiety są słabe w matmie xD
  • Odpowiedz
@snorli12: z własnej woli - czyli jeśli masz wybór. Jeśli nie masz wyboru to inna kwestia. U mnie w pracy np. nikt nie słucha radia, bo każdy przy swoim kompie siedzi na słuchawkach. Jest jedno pomieszczenie z telewizorem, który oglądają tylko klienci.
  • Odpowiedz
Po #!$%@? wy słuchacie tekstów w piosenkach. Melodia ma być fajna a nie tam tekst. Nawet jak tekst jest durny ale melodia jest sztosem to #!$%@? mam i sie dalej jaram. Po #!$%@? być takom freethinkerem.

Jeszcze rozumiem doszukiwać się sensu w rapie, ale pop ma bawić.
  • Odpowiedz
@snorli12 "o pani, jak bardzo ci ładnie w tej sukience uuuu... Coś tam coś tam chce błagać cię o więcej!" - jakiś typo spermiage też śpiewa o spermieniu xD nie da się słuchać typowego rmfa czy zetki, bo wałkują w kółko te #!$%@?.

"Do sturbucksa mnie zabrałeś niezły deal deal" xD
  • Odpowiedz