Wpis z mikrobloga

K---a, takie zwykłe, szare pokolenie Polaków 50+ to jest tak zacofane, że ja p------e. Wystarczy wrzucić na jakiegos fp zdjęcie Ukraińskiego auta w Polsce i zaczyna się festiwal zawiści tych k---a Grażyn z żabek, stacji benzynowych, szwalni i innych kołchozów czy robót na czarno.
- ALE FURA
- CIEKAWE KTO IM DAŁ NA PALIWO
- TACY BIEDNI, A W ORIGINALNYCH CIUCHACH ŁAŻO

K---a, K---a, k------a, co tam sie dzieje?
A poważniej, ultra w-----a mnie ten debilizm, ta j----a zawiść, brak empatii czy jakiejkolwiek wiedzy takiego szarego człowieczka na polskiej ulicy. Nie p-----------m się do statusu - Oj nie. P-----------m się do mentalnego dna we łbie tych wszystkich maluczkich ludzi, którzy na widok Ukrainca robią się czerwoni, bo przecież jak to tak. Ona na swoje 500+ ciężko z----------a przez 11 lat, 8 klasowej podstawówki, a tu Ukrainiec przyjeżdża FURĄ typu Hjundaj z 2006r.

A szczyt to jak polskie karyny zobaczyly, że jednak nie są takie sprytne i nie tylko one wiedzą co to aliexpress i p-----y z napisem GUESS czy Calvin. I sie p------------ą do Ukrainek, że te chodzą POUBIERANE JAK DAMY.

I zazwyczaj najwięcej właśnie takich sytuacji prowokują ci ludzie +50 którzy jebią w fabrykach azbestu, niczego się nie dorobili, żyją pod korek i zamiast zmieniać coś w sobie, albo do siebie mieć pretensje to przelewają to na innych. Wcześniej było wylewane na młodych, roszczeniowych millenialsow.

Zawistni, Mali ludzie. Synonimy słowa "polaczek"

#ukraina #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanaticoRosso1910: Ale Polaków to ty szanuj, bo żadna inna nacja nie daje tyle Ukraińcom, co my - przyjęliśmy rekordową liczbę uchodźców, rozdajemy im absolutnie bezprecedensowy socjal. Nie mówię, że to źle, ale zawsze pojawią się wtedy jakieś napięcia, bo to my wszyscy - te "polaczki" jak ich nazywasz też - za to płacimy.

Więc serio, trochę pokory. Ten Ukrainiec od Hjundaja z 2006 też dostanie to 500+ na dziecko, a
  • Odpowiedz
@NieistotneKto może nie napisałem jasno, ale nie P-----------m się do nas, jako całego polskidgo społeczeństwa. Ba! Jestem dumny z nas, bo widząc nastawienie grupy, o której pisałem, byłem pewien, że będzie kocioł i dużo większą niechęć.

Wyszczególniam grupę +50 zazwyczaj karyn i typowych chłopów, którym, w życiu nie wyszło, albo wyszło - ale oczywiście za kolejną złotówkę to by drugiemu oczy wydłubali.
Niestety, jest to spora część naszego społeczeństwa.
Toksyczne, zacofane
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Weź jednak pod uwagę, że te "polaczki" może faktycznie zawistne, ale mają po temu solidne podstawy. Ten rząd (i poprzednie też) rucha własnych obywateli na każdym kroku, a potem aby się popisać i zdobyć punkty - naszą kasą o--------a "wielkiego pana" i rozdaje z zasobów, z których akurat nie powinien. To tworzy napięcia społeczne - w każdym kraju by tworzyło. Jakby Ci matki nie wzięli bo szpitala, bo nima
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JustKebab: lepiej bym tego nie ujął. To jest prawdziwe zwycięstwo szmaciarzy od Stalina aż do Jaruzela - wpojenie Polakom przekonania, że są gorsi, że wokół każdy chce ich oszukać i ukantować i nauczenie, że trzeba zawistnie patrzeć na otoczenie, bo kto ma więcej, na pewno ukradł.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Kiedys taki starszy moj ziomek powiedzial mi - "Polak przez pierwsze miesiace w Ameryce, jest bardziej amerykanski niz Amerykanin.". Osobiscie staram sie zyc na minimalu bo przesadny konsumpcjonizm dla poklasku mnie w-----a, ale jest cos na rzeczy jak sie spojzy na rzekomo biedniejsze kraje. W nich, jak juz ktos sie troche dorobi to zaczyna brylowac i to czesto przesadnie. Pracuje z ukraincami i nietylko. Widze jak oni staraja sie
  • Odpowiedz