Wpis z mikrobloga

@LittleSis: Witam serdecznie,
Nurtuje mnie myśl, którą zaszczepił pewien wykopowicz twierdząc, że nauka samoobrony i sztuk walki, której podejmują się KOBIETY jest bez sensu gdyż jak stwierdził jedyne co w sytuacji kiedy zostanie zaatakowana powinna zrobić to uciekać. Tak więc zastanawiam się jaki sens ma uciekanie skoro stwierdzić można że mężczyźni z reguły są szybsi wiec i tak zostanie dogoniona? I co wtedy? Czy w tym wypadku należałoby się położyć przed oprawcą i powiedzieć żeby robił swoje no bo uciekać nie będę a obronić i tak się nie potrafię więc zapraszam? Uważam że PRIORYTETEM mężczyzny powinno być nauczenie swojej kobiety umiejętności samoobronny, gdyby jego zabrakło. Może się mylę ale tak właśnie myśli każdy FACET który kobietę ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiosny w sercu życzę,
JA.

  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LittleSis: Kurs samoobrony ma sens, ale chodzi o coś innego niż siłę czy technikę. Normalni ludzie nie są gotowi psychicznie żeby zrobić komuś poważną krzywdę nawet w samoobronie. Trzeba złamać wewnętrzne granice, w sytuacji jak na Ukrainie kobieta powinna umieć wbić nożyczki w oko gwałciciela. Kiedyś byłem na pokazie Ninjutsu i mistrz z Japonii prezentował (nie dosłownie) jak łatwo jest zabić człowieka codziennymi przedmiotami. Na codzień żyjemy w bańce oderwanej
  • Odpowiedz
A jakie są wasze obowiązki? Codzienny obiadek, s--s bez grymaszenia i oczekiwania orgazmu, czy co tam w pakiecie dla nas za harówkę dla was?


@nowywinternetach: Jaką harówkę? Dbanie o bezpieczeństwo swojego partnera to według ciebie harówka?
Zajebisty masz obraz związku, byłeś kiedyś w jakimś? Czy znasz tylko teorie z internetów?

Przedstaw mi proszę jak w twojej głowie wygląda ten kołchoz związkowy na jaki narażeni są mężczyźni.
  • Odpowiedz
Dbanie o bezpieczeństwo swojego partnera to według ciebie harówka?


@chomiczek_123 @konopiapolska Oczywiście że tak. To że warto to zrobić dla swojego partnera, to nie znaczy że jej się to należy, jak zawsze myślą roszczeniowe baby. Bo mają ego w------e w kosmos. Więc pytamy, co w zamian
  • Odpowiedz
Dbanie o bezpieczeństwo swojego partnera to według ciebie harówka?

Oczywiście że tak.


Chyba sobie jaja robisz xD Skoro dbanie o drugą osobę, to dla ciebie takie niemożebny wysiłek, to ty w ogóle nie powinieneś być w związku.
Widzisz, ja czerpię radość z tego, że mogę coś zrobić dla mojego męża. Że kupię mu coś fajnego, że ugotuję coś co mu smakuje, że miło spędzimy razem czas. I wiem, że on ma takie samo podejście, bo widziałam jaki był z siebie dumny, bo ostatnio wykupił mi receptę o której zapominałam. To nie jest żadna harówka, że zrobisz coś dla ukochanego, to czysta przyjemność. A co więcej, jest to całkowicie bezinteresowne.

Nie
  • Odpowiedz
@chomiczek_123: To kobiety zaczęły wyliczać jak to sa wykorzystywanymi niewolnikami przez mężczyzn. Jak chcecie grać w tą grę to ok, ale nie macie szans jej wygrać bo po prostu mężczyzna wnosi do związku więcej wartościowych rzeczy. Majątek, ochrona przed niebezpieczeństwem, często większa inteligencja. A w zamian jedzenie i s--s. I żeby nie zapomniał ubrać czapki xD
  • Odpowiedz
bo po prostu mężczyzna wnosi do związku więcej wartościowych rzeczy. Majątek, ochrona przed niebezpieczeństwem, często większa inteligencja. A w zamian jedzenie i s--s.


@sepuqqu: X k---a D. Inaczej się tego skomentować nie da.
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Odwracasz teraz kota ogonem. W którym momencie ci napisałam, że "kobieta jest biedną ofiarą całego swojego życia". Ten wątek w ogóle nie jest o tym kto ma gorzej, czy facet czy kobieta. Bo tego nie da się określić ogólnie. Są związki w których baba robi wszystko: chodzi do pracy, sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi, a są związki w których facet z--------a, a babka leży, pachnie i robi sobie tipsy.
  • Odpowiedz
Zajebisty masz obraz związku


@chomiczek_123: Nie ja tylko wszystkie te panny które widzę wypisują same żądania, a od siebie nic, lub prawie nic.

A te twoje próby ośmieszania mnie, czy mówienia, że nie byłem w związku pokazują, że mam rację. Bo właśnie, że byłem, jestem - ale w związku w którym jest wzajemność, a nie żądania od jednej płci głównie. I nie muszę słuchać co powinienem, tak jak kobieta nie musi słuchać co ona powinna. Bo traktujemy się bez roszczeń. A z tym mam ogromny problem u dużej dozy kobiet i tego przekazu różnych stron gdzie księżniczka musi coś mieć, dostać, a facet ma być taki czy śmaki, bo inaczej ona palcem nie
  • Odpowiedz
nauczyć dziewczyne jak zayebac dirbze prawym sierpowym ciężka harówka


@konopiapolska Mężczyźni jednego sierpowego się uczą miesiącami w klubach bokserskich i sztuk walki. Gowno wiesz o życiu, wychowana pod bezprzemocowym parasolem mężczyzn. Tak samo jak "lekki zarys mięśni" pewnie nam przychodzi łatwo, raz w tygodniu na siłownię xD
  • Odpowiedz
To, że partner powie swojej partnerce "w razie potrzeby, uderz tu, tu i tu" jest takim samym wysiłkiem jak przypomnienie "ubierz dzisiaj czapkę, bo jest zimno", czyli żadnym. I powinien wyjść od partnera naturalnie.


@chomiczek_123 No takie pitu pitu możemy sobie robić z dziewczyną, ale wiesz że to nic nie zmienia? To samo co ta feminazi wyżej, ty myślisz ze mężczyzni genetycznie potrafią walczyć i wystarczy w kilku zdaniach przekazać tą
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Czyli tak jak myślałam. Opowieści znasz tylko z internetu, ale uruchomiłeś się jakby ktoś ci realną krzywdę robił i zmuszał do czegoś.
Masz zajebisty związek? To się nim ciesz. Co cie to boli, że jakaś lambadziara z internetu napisała, że facet musi to, to, czy tamto? Ty z nią będziesz żył i będziesz zobligowany do spełnienia tych wymagań? Nie. No to w czym masz problem? Przecież te wymagania o
  • Odpowiedz
To samo co ta feminazi wyżej, ty myślisz ze mężczyzni genetycznie potrafią walczyć i wystarczy w kilku zdaniach przekazać tą wiedzę tajemną?


@sepuqqu: > Partner, skoro potrafi, pokaże partnerce jak się obronić przed napastnikiem

że tak zacytuję siebie...
  • Odpowiedz
dbanie o partnera to wielka harówka.


@chomiczek_123: Niezła manipulacja z tym ogólnikowym "dbaniem" :)

Więc dbaj i mów, by kobiety dbały o mężczyzn. I że POWINNY dbać o mężczyzn. Mów tak kobietom. Pisz też listę co kobieta powinna - obiadek ma być, s--s ma być, uczyć ma mężczyznę tego i tamtego (najlepiej coś konkretnie, bo nie wiem co kobieta mogłaby uczyć, więc wiadomo, że spada to na mężczyzn).
  • Odpowiedz
Więc dbaj i mów, by kobiety dbały o mężczyzn. I że POWINNY dbać o mężczyzn. Mów tak kobietom


@nowywinternetach: Ty sie z choinki urwałeś? Przecież to jest oczywiste. I mogę to głosić wszem i wobec. Może jesteś teraz w szoku, ale to nie jest jakaś prawda objawiona. Są rzeczy w związku które wręcz MUSISZ robić bo inaczej związek nie przetrwa. MUSISZ poświęcać czas drugiej osobie, bo inaczej jedna osoba będzie się czuła zaniedbana i związek się rozpadnie. MUSISZ dbać o drugą osobę, bo inaczej nie będzie zaufania. MUSISZ dbać o bliskość i strefe erotyczną, bo bez tego się nie obejdzie. Jeśli trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć, to lepiej nie wychodź ze swojej piwnicy i nie marnuj żadnej dziewczynie czasu.

A ciebie co boli, że mnie boli? Zabawna
  • Odpowiedz
Czyli wyśmiałaś własny chochoł, bo nic o "dbaniu" tam nie było


@nowywinternetach: Weź sobie może przeczytaj jeszcze raz całą dyskusję, bo najwyraźniej się zgubiłeś w tych mętnych próbach wybronienia głupoty, którą na początku strzeliłeś.

Uważam że PRIORYTETEM mężczyzny powinno

@LittleSis: Na tym kończę czytać, bo znowu
  • Odpowiedz
@lexico: 5 możliwości "Co zrobić, by przestała truć dupę?":
1. UCIEKAJ. Nie dogoni Cię. Jesteś szybszy XD
2. Zastosuj metodę LUSTRA i też zacznij się przypierdzielać.
3. Nie zwracaj uwagi. Jak dziecko bez atencji w końcu się znudzi.
4. Jeśli męczy Cię zrzędzenie o byle co, a związek przez to jest katorgą to po c--j być w takim związku. ZERWIJ z nią.
5. ROZMOWA - powiedz jej że Cie to
  • Odpowiedz