Wpis z mikrobloga

@Jcmg: siedzialem w longu od rana, ale mnie #!$%@? i zamieniłem na shorta, a kusiło zamykac na otwarciu jak poszla pompka, bo mialem bardzo fajny zysk + z tylu głowy, ze dziadygi z FED-u dzis cos namieszają
@Jcmg: no tylko to juz nie pierwsze podejscie pod 14300 i znowu nieudane, ciagnie ich w druga strone

@maniek74: no ale koniec koncow masz szorta? Ja juz z nq dalem sobie spokoj, Bo zamiast trzymac S od 240 to skubalem i zamiast kilku tys jest kilka setek. Ale dax cholernie mocno stoi, zostawiam S na noc Bo jutro powinno do nich dotrzec co sie stalo w US, licze na chociaz
@DiorSauvage: tak, przewieźli mnie na longach na NQ i przekroczyłem na S tez wlanie na DAX-a, on od dwóch dni szedł w gore i na dzisiejszej zwale tez mocno się trzymał, tu zawsze tez mozna liczyc na jakies negatywne info z frontu, jak mi stop nie strzeli, to chetnie go zostanie na weekend
@Jcmg: Jak masz stoplossa? Ja sie #!$%@? przy 13830 po 20 chwile wydawało mi sie ze odbija od 13780 No potem obniżyłem stopa do 13630 i czekam .. myśle tylko czy mnie nie wywali … (a kurde zaszalalem i vol 0.17 ) ..
@40latek: podobnie jak ty 13625, liczę że nie przebije już 13650, ale zobaczymy. Muszę ogarnąć overtrading bo założenie z rana miałem long pompa pod wyniki po otwarciu i na 14275 short przy oporze, siadło idealnie ale zamknąłem przy 14050 i potem próbowałem łapać Longi tracąc cały profit, na #!$%@? więcej niż ugralem xd
@40latek: u mnie to samo, nauczka na przyszłość żeby nie przeciągać tak strat, za to dzisiaj idealnie na szczycie daxa short złapałem więc bilans nie jest najgorszy z 2 stówy do tyłu jedynie