Wpis z mikrobloga

Śmierdzą mi takie pytania, wiesz.. yyy..ale teraz.. a teraz masz problem, jak wchodzisz...jak wchodzisz w walkę to jest pewien yyy pewien rodzaj... pewien rodzaj już adrenaliny. I muszę jakieś takie idiotyczne.. idiotyczne się pojawiają komentarze tak jak teraz Twój, to świadczy o tym że jesteś ignorantem! Po prostu. Albo się nigdy naprawdę nie #!$%@?łeś, albo jesteś od... może yyy tak zróbmy, jesteś ignorantem, bo gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o adrenalinie, o tym jakie emocje wytwarza, jak wizualizujesz sobie to byś wiedział.. Dziwne zachowania? No musiałbyś... musiałbyś być podobnie żeby wiedzieć o czym mówisz, bo jeżeli nie wiesz.. jeżeli ci się wszystko kojarzy yyyy jak to powiedziałeś yy z biciem w nosa, no to może Tańculi się wszystko kojarzyć z biciem w dupę yyy tobie sie kojarzy z biciem w nosa, ale powiem ci to masz smutne życie. Ja nie potrzebuję eee czuć instynktu aaa Amstaff jest też naćpany? Jak wjeżdża? Na przykład mój amstaff jest cudownym, delikatnym pieskiem... Do czasu! . Ja się mogę uruchomić w ułamku sekundy. Ja tam koło ciebie mogę być w półtorej sekundy, nawet byś nie wiedział kiedy!.... I tyle. I nie potrzebuję do tego... nie potrzebuję do tego żadnego wspomagacza.
#pastazmuranem
#famemma