Wpis z mikrobloga

Dlaczego mnie wołasz? Nie prosiłem o to.


Często widzę takie komentarze, chociaż kliknięcie w czerwoną ikonkę zajmuje mniej czasu niż napisanie tego jęczenia. Chciałbym zrozumieć - co w tym tak przeszkadza? W czym jest problem? Pytam serio, nie #!$%@? się.

Dlaczego mnie wołasz?


Gdyby wołał losowo, to należy mu się klaps za spam, ale tu można zakładać, że jesteś zainteresowany kolejnymi wrzutami jeśli polubiłeś poprzedni wpis. Co w tym złego?

@lycaon_pictus
  • Odpowiedz
@bzdr: to, że dałem czemuś plusa nie znaczy, że jestem jakoś żywo zainteresowany rozwojem sytuacji. Mogłem dać plusa za zdjęcie albo za jakiś komentarz bo mi przypasował. Tylko tyle i aż tyle. To tak jak byś zagadywał do każdego kto Ci kiedyś powiedział dzień dobry.
  • Odpowiedz
@bzdr: Atakujesz mnie treścią o którą nie prosiłem. Jesteś tu krótko, bo ledwo rok, ale wyjaśnię. Niejawną zasadą mikroblogu jest, że należy zostawić komentarz z informacją, że jak się chce być wołanym to należy takowy zaplusować.
  • Odpowiedz
To tak jak byś zagadywał do każdego kto Ci kiedyś powiedział dzień dobry

Atakujesz mnie treścią o którą nie prosiłem. Jesteś tu krótko, bo ledwo rok, ale wyjaśnię. Niejawną zasadą mikroblogu jest, że należy zostawić komentarz z informacją, że jak się chce być wołanym to należy takowy zaplusować.


@lycaon_pictus: jestem tu znacznie dłużej i częściej widzę raczej wołanie tych, którzy polubili poprzedni wpis - nie widzę w tym nic złego, traktuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bzdr: Atakujesz mnie treścią o którą nie prosiłem. Jesteś tu krótko, bo ledwo rok, ale wyjaśnię. Niejawną zasadą mikroblogu jest, że należy zostawić komentarz z informacją, że jak się chce być wołanym to należy takowy zaplusować.

@lycaon_pictus: mam nadzieję, że jakoś przetrwałeś ten atak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ka4az: Fajnie. Jak już mnie zawołałeś, to bądź tak uprzejmy i podeślij fotę dołu rolet, jak są montowane na dole. Jestem na etapie zamawiania przez neta i coś muszę sprawdzić. Jak mam samą szybę 122 a roleta jest 140 to się ucina, zwija? Jak się to montuje na dole?
  • Odpowiedz
  • 0
@Futerix: Ogólnie to jest montowane w literę U - na dole jest rurka i ona zjeżdża w dół. Nic nie ucinasz - działa jak normalna. Na dole jest naciągnięta linka (prowadnica jakby) po której zjeżdża materiał.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Nie znam się na tym (i ze znajomością fizyki u mnie słabo), ale jeśli postawisz coś cięższego na którejś półce blisko przedniej lub tylnej krawędzi, to potencjalnie wszystkie półki wychylą się do przodu lub tyłu i ich zawartość się zsunie. Sznury chyba powinny być zasupłane na tych kółkach zawieszonych na hakach, by nie mogły się swobodnie przez nie przesuwać.
  • Odpowiedz