Wpis z mikrobloga

#takasytuacja mnie dziś spotkała. Jadąc samochodem na środek ulicy wyszła mi starsza kobieta, ja ją od razu poznałam i ona okazuje się, że mnie też, chociaż miałam okulary przeciwsłoneczne, ale ponoć jestem tak podobna do mojej ciotki, którą ona kojarzy, że nie da rady się pomylić. Nie mogła trafić na przystanek autobusowy, więc ją zabrałam i odwiozłam do domu, chociaż nie było mi po drodze. Porozmawiałysmy w trakcie jazdy, trochę o szkole (jest emerytowaną nauczycielką), o tym że ona mimo 84 lat ciągle jeździ okazją i nic się nie boi. Zaprosiła mnie do siebie i w sumie to spieszyłam się na maksa do pracy, ale nie umiałam jej odmówić, pokazała mi swoje mieszkanko na strychu, zrobiła herbatkę, poczęstowała ciastkami. I kurcze jest mi jej szkoda, ja nie mam już swoich dziadków i zauważyłam, że 25.04 ma urodziny, więc może zrobię jej niespodziankę i ją odwiedzę, bo na odchodne znowu serdecznie mnie zapraszała. Ma pełno historii ze swojego życia, którymi chciałaby się podzielić, że chętnie jej ponownie wysłucham :)
Ten jasny sweter sama zrobiła na drutach. Jeszcze powiedziała, że jak jestem zmęczona to żebym się położyła :)
#truestory
TheKa - #takasytuacja mnie dziś spotkała. Jadąc samochodem na środek ulicy wyszła mi ...

źródło: comment_1650541282E5S4slINVVb1vXQU9VgdzN.jpg

Pobierz
  • 25