Wpis z mikrobloga

@Wykopkidwa
@grubas_ulany
Nieszczepiony po prostu, kwarantanne by mial w Tajlandii.
A z ta bieda to pomyslcie troche. Caly czas kasy piszecie ze Machaj biedny, a na filmikach widac zupelna odwrotnosc.
Czy biedak #!$%@? kase na lewo i prawo gdzie moze duzo rzeczy miec sporo taniej?
Czy biedak robi zakupy w najdrozszych sklepach gdzie obok moze kupic to samo duzo taniej?
Czy biedak kupuje cos co pare dni czego nawet czesto nie uzywa,
A z ta bieda to pomyslcie troche. Caly czas kasy piszecie ze Machaj biedny, a na filmikach widac zupelna odwrotnosc.

Czy biedak #!$%@? kase na lewo i prawo gdzie moze duzo rzeczy miec sporo taniej?

Czy biedak robi zakupy w najdrozszych sklepach gdzie obok moze kupic to samo duzo taniej?

Czy biedak kupuje cos co pare dni czego nawet czesto nie uzywa, a u Machaja to nagminne?

Czy biedak #!$%@? kase na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nohairman:
Nic nie pisałem na temat kasy, uja mnie to interesuje. Ma, to wydaje. A to, że na głupoty i niepotrzebne rzeczy to inna sprawa i to wcale nie musi znaczyć, że ten hajs ma, tylko, że jest biedakiem umysłowym i nie umie oszczędzać, ale to nie mój problem. Zapewne hajs ma. Odniosłem się tylko do szczepień i tego jak raz Kanadyjczyk się oburzył na temat szczepień i nazywał to "szprycą"
@nohairman:

A to, że na głupoty i niepotrzebne rzeczy to inna sprawa i to wcale nie musi znaczyć, że ten hajs ma,

Przyznaj, ze logiczne myslenie nie jest twoja mocna strona. Skoro wydaje kase to nie wydaje ci sie logiczne, ze musi to znaczyc ze skads te pieniadze ma? Jakby nie mial to by nie wydawal.
@nohairman:

Czy biedak #!$%@? kase na lewo i prawo gdzie moze duzo rzeczy miec sporo taniej?

Czy biedak robi zakupy w najdrozszych sklepach gdzie obok moze kupic to samo duzo taniej?


Ale że co? W jakich najdroższych sklepach? Bo kupi brokuła, wodę w szklanej butelce, kilkanaście plasterków wędliny to o czym ma to świadczyć przepraszam bardzo? Bo kupi pizzę u Krzycha? Człowieku to żaden wyczyn. Ja porównuję jego czasy z Chin
@grubas_ulany No wiesz, w Chinach jak mieszkal to trzepal kilkadziesiat tysiecy miesiecznie wiec mogl sobie pozwolic na duzo wiecej.
Teraz mimo, ze nie pracuje za duzo tylko imprezuje i korzysta na swoj sposob z zycia i wciaz go stac zeby wydac te 7-10k pln co miesiac.
Po filmikach widac, ze raczej na kase nie narzeka wiec kompletnie nie rozumiem skad bierzecie to ze jest biedny.
@Tfor Zaraz pojde tylko musze wyjsc z szoku, bo nie wiedzialem, ze Polsce jest takie bogactwo i kazdy kto wydaje 7-10k jest biedakiem. To nie chce myslec co myslicie o ludziach co zarabiaja z 5k na reke.
@r333m4k444: Sielska z tego co kojarzę jak wcześniej wyjechała do Polski i tam się zaszczepiła. Kanadyjczyk też musi być zaszczepiony inaczej miałby 5 dni kwarantanny. W którymś z postów niżej opisałem jak wygląda wjazd do Tajlandii teraz i wierz mi tam pod tym względem jest dużo bardziej to wszystko poukładane i przestrzegane i zorganizowane niż w Polsce - wiem bo sam tego doświadczyłem jak będziesz ciekawy to mogę napisać jaka dezorganizacja
źródło: comment_1650515488diNHuVYmhRrC1ysou0Yxq2.jpg
@pazera Do wyniku testu czyli z reguly kilka godzin, czasem do nastepnego dnia jak wyniki nie przyjda tego samego dnia. Gdyby nie mieli papieru to by nie mogli wyjsc z pokoju przez 5 czy tam 7 dni a byli juz na miescie.

@Hana1 Robi bo chetni wplacaja. Ja tam nie mam nic do zrzutek. Wg mnie zrzutki, patronity sa nauczciwsza forma wspierania kogos bo placisz dobrowolnie dopiero jak ci sie kogos kontent
@pazera: owszem ale tylko jeden dzień. Zatem nie ma innej możliwości jak ta, że oboje spełniają warunek " must be fully vaccinated " dla programu TEST AND GO. W innym przypadku nie pojechaliby na drugi dzień na Soi Cowboy tylko musieliby siedzieć jeszcze 4 dodatkowe dni w hotelu w ramach programu ALTERNATIVE QUARANTINE. I to jest praktycznie jedyna przyczyna, dla której Machaj nie poleciał z nimi do Bangkoku (jako niezaszczepiony byłby
@nohairman: Nie wiem czy i gdzie byli, nie śledzę aż tak regularnie gniotów. I nie panie łysy, zrzutki nie są najuczciwszą formą wsparcia twórcy. Takimi formami są patronite i ew. wsparcie poprzez YT. I nie wspiera się aby ktoś tworzył w ogóle, ale aby mógł/mogli tworzyć coraz lepszej jakości materiały, nie musząc przy tym martwić się etatem. Machajowisko się nie rozwija więc, zrzutki to wstyd i żebranie na alko. Sorry. Chyba,
@pazera Patronite przeciez to samo co zrzutki, tak jak wsparcie przez yt tylko z mniejszymi prowizjami. Nie rozumiem po co chcesz placic dodatkowe prowizje jak zrzutka ma najmniejsza.
Nawet reklamy na yt sa mniej uczciwa forma bo musisz placic poprzez ogladanie reklam nawet jak na koniec filmiku okaze sie ze byl slaby i nie spelnil twoich oczekiwan. Czyli dostaje kase za slaby film. W przypadku dobrowolnych platnosci tego nie ma bo jak
@nohairman: Nie to nie to samo. Jeśli nie czujesz tej subtelnej różnicy to ¯\_(ツ)_/¯
Chcesz dostawać napiwki zostań kelnerką lub są takie stronki gdzie ludzie rzucają żetony jak im się podoba to co jest na ekranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego wole patronite? Tam twórcy oferują coś patronom w zamian (cele) po których osiągnięciu można chociaż oczekiwać czegoś konkretnego, ew. rozliczać z realizacji celów, a i extra
@pazera: Tu już nawet nie chodzi o subtelną różnicę. Dokładnie jak napisałeś Patronite to jednak nakreślenie jakiegoś planu działań mającego pomóc TWÓRCY w szybszym rozwoju i osiąganiu wyznaczonych celów. W Patronite nie wpiszesz na przykład coś takiego jak "Zbiórka na Krzycha", "Zbiórka na bilet dla Krzycha", "Na sukienkę dla mewki", "Na meble do restauracji Polonia" . Powód jest prosty - nie dotyczy to TWÓRCY ani w żaden sposób nie wpływa na