Wpis z mikrobloga

#rower

Siema. Jaka cena jest akceptowalna za używkę Tribana RC 500? Chodzi mi o nieprzetyrany egzemplarz na końcu gwarancji. Nówka 3400 kosztuje, więc myślałem że 2800 to będzie dobra cena. Co myślicie?
  • 20
Jaka cena jest akceptowalna za używkę Tribana RC 500? Chodzi mi o nieprzetyrany egzemplarz na końcu gwarancji. Nówka 3400 kosztuje, więc myślałem że 2800 to będzie dobra cena. Co myślicie?

Kupuje


@venividi: drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A poważnie, skoro 3400 to nówka, z nowym napędem, nowymi łożyskami i przede wszystkim na nowej gwarancji - wolałbym nowy, jeśli tylko jest rozmiar, masz blisko itd.
Jeśli masz możliwość,
@jagodowy_krol: Kupił nowy. Ten głównie ponoć na trenażer miał. Z tego co widzę to manetkę hamulca ma obdartą i nową owijkę.

Z drugiej strony mialem jeszcze na oku Cannondale CAADX na 105, tylko się sprzedał, ale ich widziałem kilka więc może się coś pojawi niedługo.

Rzecz w tym że zupełnie się nie znam na rowerach i nie chciałbym żeby mi ktoś wcisnął rower, który zaraz będzie się nadawał do serwisu. Ten
Rzecz w tym że zupełnie się nie znam na rowerach i nie chciałbym żeby mi ktoś wcisnął rower, który zaraz będzie się nadawał do serwisu. Masz może jakieś rady za czym się w tej cenie 3000-3500 rozglądać?


@venividi: kupić nowy. Jak się nie znasz to kupić używany to loteria. Chyba, że na oględziny możesz jechać z jakimś mechanikiem albo podjechać do jakiegoś sklepu.
Ja swój kupiłem i aktualnie z roweru który
@jagodowy_krol: Wiesz, na nowego to jednak mnie trochę wewnętrzny żyd ściska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby ta 500 czy 520 kosztowała tyle co 2 lata temu, to bym się nawet nie zastanawiał. Ale przy tych cenach pozostaje mi rynek wtórny i chyba zaryzykuję i kupię używkę.

Tak z czystej ciekawości, rower sam serwisujesz czy oddajesz do serwisu?
Wiesz, na nowego to jednak mnie trochę wewnętrzny żyd ściska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@venividi: skądś to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz kupiłem ostatni brakujący element do mojej szosy (klamkomanetki ultegra r8000), za 850 i tak mi było żal, że drogo, a w pytę tanio :)

Tak z czystej ciekawości, rower sam serwisujesz czy oddajesz do serwisu?

@venividi: za dzieciaka rozbierałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: Moim zdaniem średnio zwłaszcza, że on pewnie tyle kosztował 2 lata temu w katalogu (mam rc120 i poszedł w górę o 500 zł w 2 lata). Jak w dobrym stanie to możesz obejrzeć i się potargować na miejscu, urwiesz ze 2 stówki to moim zdaniem warto a jak nie to szukać dalej chociaż może być coraz trudniej bo sezon się zaczyna.
@Mikster: Przed sezonem tez dużo lepiej nie było. W KRK dla przykładu 520 żadnej, 500 było góra 2 sztuki. W sklepach jest tak drogo teraz że nawet z drugiej ręki ciezko coś kupić.