Wpis z mikrobloga

Ostatnio poznałem białorusinkę która bardzo podoba mi się z twarzy, niema też nadwagi i ma naprawdę dużo zalet. Bardzo ogarnięta dziewczyna - 21 lat. Jej wada jest taka, że mieszka ze 150km od granicy z Polską, wydaje się trochę biedna ale w przeciwieństwie do polek nie lansuje się w restauracjach i potrafi się bardzo dobrze ubrać, nie udaje burżuja jak robią to polki które właściwie też są finansowo biedne, również mentalnie (o czym dalej). Jest dość niska przy moim wzroście - ona 1,60 a ja 1,85 ale ja akurat lubię niskie tylko nie aż tak :P. Była nieraz w Polsce, co ciekawe pracowała tu z polkami.

i uwaga. P0lki to serio wredne istoty. Wyżywały się na niej w pracy, możliwe że dochodziło do mobbingu. Mówiła, że nigdy nie spotkała polki która byłaby dla niej miła. Co gorsza ona wtedy nie rozumiała polskiego i nie wiedziała dlaczego wpada na dywanik u szefowej.

To jest właśnie ta empatia p0lek w praktyce. Pełne fałszu istoty.

#tinder #badoo #p0lka #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #p0lki
  • 3
  • Odpowiedz
ona 1,60 a ja 1,85


@Protectorx: to nie jest wcale wielka różnica, ja mam większą w związku, da się z tym żyć. Jak to mówią w łóżku wszyscy są równi.
  • Odpowiedz