Wpis z mikrobloga

Fabian Drzyzga:

trener Nikola Grbić nie widział mnie tego lata w kadrze. Rozmawiałem z nim. Powiedział mi, że ma swój pomysł na tę drużynę beze mnie.

Powiedziałem trenerowi Grbiciowi, że jest to dla mnie spore rozczarowanie. Nie będę tego ukrywać. ....... Wszyscy siatkarze z grona bardziej doświadczonych mogli się znaleźć albo znaleźli się w kadrze.


Kwik Fabiana dosyc mocny że Nikola sprowadził go na ziemię.

Tu cały wywiad z Fabię

#siatkowka
  • 7
@Ice_Glaze: jakie #!$%@?, od kiedy to samo doświadczenie decyduje o obecności w kadrze? Fabian jest cienki, i chociaż mojego negatywnego stosunku do grbicia (przez to, że praca z kadrą polski to wakacyjna fucha), to tutaj ma moje poparcie.
negatywnego stosunku do grbicia (przez to, że praca z kadrą polski to wakacyjna fucha),


@SiemaNagor: To nie wina Grbicia tylko głupiego związku który nie potrafi postawić twardych zasady dot trenera kadry. Zamiast pompowania kasy do CEV/FIVB i kupowania następnych imprez dać większy $$ trenerowi i powiedzieć 365 dni jesteś trenerem Polski.
To nie wina Grbicia tylko głupiego związku który nie potrafi postawić twardych zasady dot trenera kadry.


@Ice_Glaze: no to fakt, zobaczymy jakie będą wyniki. Póki co nikola na plus, pozbył się typa, który nawet formy fizycznej nie potrafił zrobić jako sportowiec...