Wpis z mikrobloga

  • 144
@Bzdula: ten stary komuch to by już przymknął jadaczke bo szkoda szczempic na niego yja. Cwaniaczek już zapomniał o swoich interesach z ruskimi. Że też się jeszcze nie spalił ze wstydu
  • Odpowiedz
Cwaniaczek już zapomniał o swoich interesach z ruskimi.


@vorio: dzięki tym interesom między innymi Polska uniezależniła się od Rosji. To jego partia poczyniła pierwsze kroki w stronę przystąpienia do NATO i UE, a za jego rządu byliśmy tak blisko z USA, że CIA otwierała tu tajne wiezienia w których torturowala więźniów ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Te teksty o jego prorosyjskosci
  • Odpowiedz
@justkilling: a przypomniec Ci, za ktorych rzadow stwierdzilismy ze jednak nie chcemy gazu z norwegii i caly projekt anulowano bojac sie 'nadmiaru' gazu? Weszlismy do nato i eu tylko dlatego, ze rosja w tych czasach byla slaba i fakt, bardzo mnie cieszy ze to wykorzystali
  • Odpowiedz
#!$%@? jakie słowo "onegdaj" xD. Kiedy twitter pomyli ci się z pisaniem wiersza w XVI wieku.


@dsomgi00: Wykopek się zesrał, bo ktoś użył słowa, którego nie zna XD

  • Odpowiedz
@vorio: ale ja dobrze pamiętam te rządy. W mojej opinii lawirowanie pomiędzy Rosją a Europą w tym czasie było kluczowe, bo przecież w SLD było wielu wpływowych działaczy, którzy nie mogli sobie pozwolić na całkowitym zerwaniu kontaktów (znaczy mogli, ale wiadomym jest ze by tego nie zrobili, bo były na nich teczki). Chodzi mi tylko o to, że z perspektywy czasu te rządy były dużo mniej prorosyjskie, niż niektórym się wydaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: no ale w sumie czego się można było spodziewać po jawnie postkomuszej i jawnie post-PRL partii? Mieli ot tak stwierdzić nagle "chcemy lustracji, nie mamy nic do krycia, a komuna zniszczyła życie pokoleniom Polaków i należy to głośno przyznać"? Przecież wiadome, że to była i jest zbieranina starych pryków, którym za komuny było dobrze i lepiej i którzy niespecjalnie są zainteresowani światem prawdziwie równym i uczciwym, bo się okaże, że
  • Odpowiedz