Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze: boli, ma boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo taka ZAKSA i Jastrzębie wcale nie grają za państwowe pieniądze, no nie? Skra jakby się opierała wyłącznie na hajsie z PGE to skończyłaby tak samo jak GKS, a na Piechockiego również mógłbym #!$%@?ć za różne dziwne decyzje w ostatnich latach (co zresztą widać po polityce transferowej i składzie jaki obecnie jest) i pośrednią odpowiedzialność za #!$%@? piłki nożnej
kim jest bez partyjnego koryta?


@czarny_matt94: pewnie nikim, tylko że Skra ssie koryto państwowe i za wiele z tego nie ma. Wychowankowie tego "klubu" to Piechocki i Sawicki. Połowa sukcesów to kupione finały LM.
Taka ZAKSa to przynajmniej gra Polakami a JW inwestuje w młode talenty - a frajerstwo ze Skry ani jedno ani drugie ¯\_(ツ)_/¯
Ja ogółem jestem zwolennikiem aby udział sponsorski SSP w klubach nie mógł wynosić więcej niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ice_Glaze: 9 Mistrzostw Polski, 7 pucharów Polski, 3x brąz LM i raz srebro. To wszystko w 17 lat.

Zaksa jest sponsorowana przez SSP od 2007 roku. W tym czasie 3 MP, 6 PP, wygrana LM

JW od 2007 roku 1 MP, 1 PP, brąz LM

Wychowankowie w siatkówce to temat na osobną dyskusje. Skra ma Wifame Łódź, Resovia MOS Warszawa, a jedynie ZAKSA i JW swoje drużyny młodzieżowe ale to i
@Ice_Glaze: no najlepiej, niech ludzie co tu mieszkają nie będą mieli żadnych perspektyw. powiedzieć ci coś? już widzę że Bełchatów się zawija, bo mamy debilne władze, które wyciągnęły od #!$%@? hajsu stąd i nic nie jest inwestowane wiedząc że zaraz węgiel się skończy i elektrownia się wyłączy w 2034 roku, a te teksty o kupionych finałach LM sugerują, że masz po prostu potężny ból dupska że Olsztyn dzisiaj przegrał; AZS szanuję
@czarny_matt94: Nie musisz mi tego podawać, potrafię płynnie poruszać sie po net i sukcesy klubów sam znajdę. Z informacji jaki mnie interesują chciałbym znać budżety ww przez ostatnie 2 dekady, wtedy możemy powiedzieć kto potrafi wydawać poprawnie kasę.
A co do wyników Skry w LM to liczysz tez te która sobie KUPIŁA i wystąpiła jako gospodarz??
17 lat Skry i 0 reprezentantów kraju oraz 0 zawodników klubowych grających w innych klubach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ice_Glaze: ale jakich reprezentantów oczekujesz? Obecnych, byłych, wychowanych? Przecież Tomek Fornal to wychowanek Skry na wypożyczeniu w Spale. Tak samo jak Kwolek wychowanek JE wypożyczony do SMSu. Jak traktować wychowanków? Z pierwszym zawodowym kontraktem?
@ingate: prawda jest taka że chyba połowę finałów LM sobie kupiliście, czy to jest kłamstwo? Skry nie szanowałem, nie szanuje i nie będę szanował. Bez względu czy Azs trafi na was w PlayOff czy broni się przed spadkiem. Bananowy klub i tyle.
@Ice_Glaze: Zatorski? wychowanek Skry. Nowak grający w Czarnych? wychowanek Skry. Wlazłego można również uznać za wychowanka bo on wypłynął na szerokie wody tutaj, nie no, Skra wcale nie ma wychowanków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ice_Glaze: Fornal opuszczał Hutnik mając 16 lat. Więc idąc tym tokiem Śliwka to wychowanek klubu z Jawora, a Kwolek z Płocka.
Janusz, Zatorski z tych których na pewno są wychowankami.
Z tych którzy mieli pierwsze profesjonalne kontrakty w Skrze to Bendorz, Muzaj
@Ice_Glaze: ano, jednak podejrzewam że nie chce mieć nic wspólnego z tym klubem po tym jak został potraktowany przez Piechockiego w 2014 roku bo musiał synusia wprowadzić, za to temu ciulowi nigdy nie wybaczę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ice_Glaze: ale to Ty zacząłeś że Skra nie ma wychowanków. Totalnie nie rozumiem argumentacji, że taka rozmowa to żart i kpina. Rozumiem niechęć do klubu tego czy tamtego, ale chęć udowodnienia czegoś błędną teza od samego początku, a później odwracanie kota ogonem to nie jest żart i kpina?
@czarny_matt94: Żart i kpina jest przykład Tomka Fornala którego TY nazwałeś wychowankiem Skry.
Zanim pastuchy z Bełchatowa wiedziały że istnieje ktoś taki jak Tomek to trenerzy w Krakowie poświecili mu X godzin na treningu. Bez nich Tomek nie zaistniałby w tym sporcie.

ale to Ty zacząłeś że Skra nie ma wychowanków


@czarny_matt94: bo prócz Zatora nie mają. 17 lat i jeden facet - wspaniały klub.
To że kupili kogoś kartę
@SiemaNagor: i tu widać róznice. Po to skra szasta publicznymi pieniędzmi i kupuje np Atana lub Milanda - im ręka nie drży w końcowych piłkach.
Sumarycznie Azs oceniam pozytywnie - mierzyć siły na zamiary. Jak przed sezonem powiedziałbym Ci że będziemy 2 piłki od półfinałów MP to byś się śmiał. Jeszcze w grudniu po odejściu Salehi oraz cyrku z Bonitto były dywagacje czy utrzymamy się w PlayOff a tu byliśmy mały