Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: a no dla mnie wyścigi spod świateł to nie są ambicje, raczej celuję w jakieś trackdaye i tam dopiero się okazuje kto jak kieruje, buta w 4x4 wcisnąć i nic nie robić umie każdy :)
  • Odpowiedz
@paragony: nie mierzyłem 0-100 i pewnie nie będę, papcie Michały Pilot Sporty 4, na przedniej jeszcze Giti Sport S2 czy coś takiego po poprzednim właścicielu, muszę je dojechać
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: to do startow spod swiatel polecamy Tesle. A co powiesz na autostradzie? Gdzie naped 4x4 to tylko strata mocy a ośka dyma takie jak chce? Civic Type R, Megane RS CUP, Cupra Leon. Megane ma nie dosc ze torsena to jeszcze skretna tylna oske.
  • Odpowiedz
jakieś mocne małe gówno,


@Trusky92: b.przepraszam . lecz ja naprawdę nie wiem co to za auto. przydałoby się w opisie dwa słowa Marka+model , opcjonalnie link do dowolnej strony-www tegi autka . skądinąd śliczne ;)
Ukłony
PS - wiem że ta informacja może być w komentarzach ale może mi się nie chcieć przez nie przedzierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamillo1493: ehh Enka jest wspaniała, ale tu się trafiła mega okazja, po za tym chciałbym 8DCT jak już, a to trochę ponad budżet, kolejna sprawa spalanie w TSI to śmiech na sali :) w mieście 8.5 na komforcie, zabawa w trybie Cupra to tak 12-13 w mieście, na trasie spokojnie 7 przy 100-110
  • Odpowiedz
@Trusky92: To prawda, żałuję trochę braku DCT (mam przedlift i tam nie było takiej opcji) ale stwierdziłem że moge się jeszcze ostatni raz manualem pobawić, niedługo już pewnie nie będzie takiej okazji :). Spalanie faktycznie mega niskie, zawsze słyszałem ze te 2 litrowe TSI dobrze wypadają pod tym względem. Nka żłopie jak wściekła, ale na zabawe jaką daje ani złotówki mi nie szkoda. Szerokości i do zobaczenia być może gdzies na
  • Odpowiedz
to do startow spod swiatel polecamy Tesle.

Ale tylko jak ma 4x4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tu nie chodzi tylko o starty z miejsca, ale też takie z rolki od małej prędkości np. 30km/h

A co powiesz na autostradzie? Gdzie naped 4x4 to tylko strata mocy a ośka dyma takie jak chce?


Jeżeli mówimy o jednym modelu auta o tej samej mocy w dwóch wersjach: w wersji
  • Odpowiedz
@Trusky92: to fajny i zacny silniczek, tylko olej często wymieniaj. Jeździłem superb takim zestawem tylko że z napędem na cztery kapory i to jest sztosik ( ͡° ͜ʖ ͡°) szerokości i niech pożera bezawaryjnie kilometry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no dla mnie wyścigi spod świateł to nie są ambicje, raczej celuję w jakieś trackdaye i tam dopiero się okazuje kto jak kieruje, buta w 4x4 wcisnąć i nic nie robić umie każdy :)


@Trusky92: no jak to auto kupione z myślą o jeździe na torze, do ekstremalnej jazdy to pewnie ośka lepsza (ale pewnie tylna byłaby najlepsza :D).

Jako daily imo lepsze 4x4. Ja lubię to wciskanie w fotel i
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: ja właśnie najbardziej lubię zakręty, prawda jest taka, że porządne wciskanie to tak 600+ niuta :), powiem Ci tak dzisiaj pogoda nie rozpieszcza, a #!$%@? sobie elegancko, włączanie się do ruchu dosyć szybko bez mielenia i ESP, także ze szperą nie ma tragedii
  • Odpowiedz