Wpis z mikrobloga

@size: @size: z ciekawości bo jakieś anonimowe konta nic mi nie mówią, ale to były serio trolle czy ty tak uważasz, bo nie zgadzały się z twoją narracją?
@sked: a jak ci odpiszę, że to były serio trolle to po czym poznasz która odpowiedź jest prawdziwa? Moim zdaniem to były serio trolle, zresztą, nie tylko ja ich zgłaszam na potęgę (większość tych szarych z obrazka to nawet nie ja zgłosiłem, albo nie tylko ja).
@sked: to fakt, ale polecam się czasem przyjrzeć aktywności niektórych, dość charakterystyczni są. Zresztą u niektórych bardzo wyraźnie widać jak nagle zaczęli się martwić losem Polski, albo koniecznie chcą, żeby rozliczyć Ukrainę z Wołynia właśnie teraz, gdy u nich trwa wojna itd. To nie są naturalne zachowania normalnych ludzi kierujących się rozsądkiem i dobrą wolą, tylko nawoływania albo fanatyków, albo po prostu kogoś opłaconego, bo normalni ludzie teraz wiedzą, że świat
@size Zacytuj mój chociaż jeden komentarz gdzie wykazywałem prorosyjskość? To że nie jestem proukraiński, proniemiecki i proamerykański to tylko znajomość historii i wyciągania wniosków. Ale dziwne jest to że Ty i przynajmniej jeszcze 2 konta zakupujecie każdy moje znalezisko wspólnie w przeciągu kilkunastu minut, każde jedno więc śmierdzi mi tu multikontem. Rozumiem Twój tok myślenia lub to za co Ci płacą że jeśli jest się polskim patriotą to jest się jednocześnie ruskim