Wpis z mikrobloga

@ZACIENTY_CAPSLOCK: W sumie mnie od zawsze rozwala, że papier do drukarek na którym się drukuje w 99% jakieś bzdurne dokumenty, czy podania, które się przeczyta raz, albo wcale, jest krystalicznie biały, podczas gdy książki, docelowo mające być czytane co najmniej raz w całości(i zazwyczaj zawierające wartościowe treści), drukuje się na takim śmieciowym żółtym xD
W sumie mnie od zawsze rozwala, że papier do drukarek na którym się drukuje w 99% jakieś bzdurne dokumenty, czy podania, które się przeczyta raz, albo wcale, jest krystalicznie biały, podczas gdy książki, docelowo mające być czytane co najmniej raz w całości(i zazwyczaj zawierające wartościowe treści), drukuje się na takim śmieciowym żółtym xD


@Zgrywajac_twardziela: dopóki był względnie tani i ryzę ładnego bieluśkiego można było kupić w markecie za 9,99 zł bez
@bobekz:

Co do przyjemności czytania, to już kwestia indywidualna, ale jednak znaczna większość czytelników preferuje właśnie żółte kartki bo "nie rażą w oczy" :) Ankiety na grupkach książkowych na fb zawsze wygrywają żółte kartki

Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę, mi się zawsze przyjemniej czytało te na białym papierze ¯\_(ツ)_/¯