Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam te trailery i gameplaye z #vgx. Thief jest bardzo mocną pozycją, oczekiwanym hitem AAA. I rzeczywiście wygląda na solidną skradankę-erpega FPS. Mam nadzieję że nie podzieli losu Dishonored. Ale ta grafika... Pokazywali wersję na X720 czy jak? Wyraźnie ośmikątna lina to detal ale trochę psuje efekt... Wyraźniej to widać podczas ruchu bohatera na trailerze. #gry
Pobierz onlajf - Tak sobie przeglądam te trailery i gameplaye z #vgx. Thief jest bardzo mocną...
źródło: comment_BnHQaYKyDg4zbKeNbd8hTyxT8l85qf85.jpg
  • 12
@gram_w_mahjonga: @Tukan29: Bardziej mi chodziło o to że taki hype marketingowo nakręcony był na Dishonored przed premierą jakby wydawali HL3. A gierka wyszła, pograli w nią ludzie (nie mówię że zła, może nawet bardzo dobra, 9.3 na GryOnline), później jakieś dodatki nawet były no i się skończyło. Ale przy dzisiejszej liczbie wydawanych gier spadek popularności tytułu następuje bardzo szybko.
@PanBulka: Do premiery jeszcze daleko, ale spirala się powoli nakręca, sam to czuje po tym trailerze :) Jak mało gameplayu :(

@mieffer: Skyrimowi się udało. Ale to może kwestia serii? To chyba piąta gra w serii, a poprzednie też były bardzo popularne jak też bardzo dobrze zrobione, wręcz przełomowe (Daggerfall) Thief może się obronić przed zapomnieniem. Jest czwarty, ma wielu fanów którzy z sentymentu nawet kupią, może być fajną grą.
@gram_w_mahjonga: Dishonored - świetna gra. Fabuła nie powala - w dlc dużo lepsza, ale grywalność, przedstawiony świat, mnogość opcji przejścia każdej misji... za drugim razem gra wydawała mi się jeszcze lepsza.