Wpis z mikrobloga

Oliwka ładnie sobie okręciła wokół palca tego debila z Bydgoszczy. Kręci nim jak chce. Płacze za Kubą a On ją pociesza xd. Póki co oliwka ma status falszywca edycji a Zenek debila wszechedycji zaraz po chomiku.
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@Jaitys: Ty w ogóle to dobrze oglądasz ?nie widziałam żeby Oliwka płakała za Kubą ,płakała z innego powodu, chodziło jej o to co powiedział o niej Sewag a co do Kuby to na lajwie była jej z nim dłuższa rozmowa pokazana i wyjaśniła dlaczego powiedziała o nim ze jest gówniarzem,ponieważ źle zachował się względem Dominiki ,mówiąc przy niej źe to są jego byle i że się z nimi całował . Oliwia
  • Odpowiedz
@Jaitys: z Oliwki się strasznie jad wylewa, nie potrafi tego Kuby odpuścić i jak tylko jest okazja to nakręca Domi. Zrozumiałe, że Kuba ją zawiódł, ale zamiast go olać i iść dalej, to jak tylko może to dorzuci swoje trzy grosze. Sama jest taka niby szczera i dobra, a nie szanuje ani Sevaga ani Konrada. Tak dobrze się zapowiadała, a traci z każdym odcinkiem.
  • Odpowiedz
@agulana: spektakl Mariki był tak żałosny, że nie wiem czy ktokolwiek się nabrał, Domi po prostu siedziała obok i się nie odzywała. Ja odnoszę się do live, w którym Oliwia najeżdżała na Kubę, podkopywała jego relację z Domi i próbowała wzbudzić jej niepewność. Wika też tam siedziała i nie wygłaszała tak jednostronnych opinii jak Oliwia
  • Odpowiedz
@Jaitys: Zgodzę się z tym, lubię Oliwkę ale według mnie ona ma wewnętrzny ból dupy o Kubę. Dlatego też ciągle mi dogryza i komentuje, boli ją że nie są już parą. I też gubi się trochę dziewczyna z tym co do kogo mówi
  • Odpowiedz