Wpis z mikrobloga

@placebo_: Generalnie, to krul i protoplasta wszystkich foliarzy - duchowy ojciec Ziębów, Roli, Atorów, Maksów Kolano i podobnych magicznych stworów z kręgu nawiedzonych fanów skrajnej prawicy i teorii spiskowych. Opatentował metodę zarabiania na szurach, opatentował cały biznes plan: stworzenie niezależnych mediów celujących w małą, ale bardzo wierną (i łatwowierną) grupę odbiorców, zazwyczaj kręcących się wokół środowisk fanów teorii spiskowych i ekstremalnych ruchów politycznych, wykreowanie się jako "ten jedyny, który mówi prawdę",
@SynuZMagazynu: poczytałem o tym, wygląda jak prywatny klub dla bogaczy i wpływowych polityków, zeby sobie wychillowali #!$%@?ąc przedstawienie. Fraternizowanie się to jest dosyć częsty i całkiem normalny proces wśród polityków i innych grup społecznych.

Gniję z robienia z tego satanizmu, jak u Jonesa xDDDDD
@RzutKamieniem: nagranie #!$%@? ze sztuki, której tradycja sięga jakies 100 lat. Wiem, ze foliarze nieczytate, ale chociaż wikipedia, co?

https://en.wikipedia.org/wiki/Cremation_of_Care

Dziady znasz? U nas też się #!$%@? takie zabawy dla jajec, symboliki i kultywowania tradycji.

The Grove and Jones' investigation were covered by Jon Ronson in Channel 4's four-part documentary Secret Rulers of the World. Ronson documented his view of the ritual in his book Them: Adventures with Extremists, writing: "My
@RzutKamieniem: chodzi o to, ze głupie tradycje to jest rzecz powszechna. W stanach do dzisiaj masz kluby studenckie, Oxfordzki w UK też istnieje, też ma limitowany wstęp, też mają głupie ubrania i głupie rytuały.

To po prostu stare jak świat #!$%@? tańców pod symbolikę i robienie sobie jaj w zamkniętej elitarnej grupie. Na #!$%@? foliować jak wrzucający filmik i ty?
@iAmTS: To jedna rzecz jak Król Sanjaya z Lechii co ma kanał na YT z 15k subskrybcji odprawia modły do twaroga, a druga jak Ronald Reagan i koleżcy z Beltway co rządzą największą światową potęgą jeżdżą sobie raz do roku by poudawać ofiary z ludzi przy posągu minewry w lesie XDDD

Ja to bym się przejmował, że ludzie którzy mają taki wpływ na władzę na świecie mają #!$%@? w bani, nie