Wpis z mikrobloga

@PomaranczaTesto: ale jeśli takie programy już istnieją, to mają z nich nie korzystać i zamiast tego ograniczyć swoje zainteresowania do netflixa? Nawet jeśli dziewczyny nie odkryją niczego przełomowego, to i tak brawo dla nich, że chciało im się zgłosić i zawalczyć o wyjazd badawczy. Większość osób które poznałam podczas swoich studiów nawet nie ruszyła palcem żeby zaangażować się w dodatkowe badania, więc tym bardziej je szanuję, że dają z siebie więcej
@zuelia: badać zmiany klimatyczne xD studentki
stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej xD

Wystarczy kilka kliknięć żeby dowiedzieć się że bohaterki naszego projektu jadą do Kenii OBSERWOWAĆ zmiany klimatu wpływają na życie mieszkańców xD Właśnie na tego typu „projekty” idą grube pieniądze z naszych podatków - polecam samodzielne badania w temacie, możecie zacząć od wszelkiej maści organizacji studenckich, zwłaszcza tych zorientowanych na „współpracę międzynarodową”.
Taki nieugładzony, energiczny murzyn z wielką palą jest pożądany,


@Dolanthesniffer: Z tego, co zauważyłam, to jest on głównie pożądany przez przegrywów, bo to oni ciągle piszą o murzynach i ich penisach, nawet wystarczy spojrzeć na ten wpis, wyjazd badaczek do Afryki od razu im się z nimi skojarzył xD

boże co za całkowity brak argumentów XDDDDDedede


@PomaranczaTesto: Napisał gość, który nie potrafił odpowiedzieć na mój komentarz, takie to są dyskusje
@choochoomotherfucker: no bo wcale a wcale p0lki nie lecą na zagranicznych kolesi. Wcale erazmusy to nie w przeważającej większości turystyka seksualna, wcale włosi, hiszpanie, arabowie etc. nie mają opinii że są, cytuję, "zajebiści". Murzyn jest tutaj absulutem, niedoścignionym wzorem, jak blisko mężczyzna może się zbliżyć do m****, dlatego jest używany w przykładach.
Wcale polska nie jest traktowana przez zagranicznych chłopów, nawet jakichś złamasów z rumunii czy albanii, jak tani burdel. Wcale
@choochoomotherfucker: nie chce mi się, w gruncie rzeczy idzie się domyśleć dlaczego.
Moje komentarze są zazwyczaj w odpowiedzi na typowe brednie, sam tak o to nic nie piszę. A jeszcze jak się kłócę z r0żową z którą się kłóciłem 5 razy wcześniej, a ta dalej nie rozumie, no to ciężko być cierpliwym, ale trzeba - to nasza praca u podstaw. Pisarze pozytywizmu wypluwali całe tomiszcza treści, też w sumie #!$%@? wie