Wpis z mikrobloga

mam tylko nadzieję że to nie za hajs podatników te badanie "klimatu"


@PomaranczaTesto: Moze być tak, ze ich obecni narzeczeni trochę pomogli finansowo w tym wyjeździe.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden gość od mojego znajomego pozczyczał często drobne sumy i z czasem wyszło, ze nie dość ze kase pozyczał to jeszcze temu mojemu koledze zonę ruchał (są już po rozwodzie)
Kumpel, ten pokrzywdzony kiedyś mi w pracy
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: czyli w praktyce trzeba wyrzucić prawie całą dotychczasową wiedzę ludzkości, bo jest starsza niż 10 lat. Co za debilny argument, nawet jak na rożowego.
Blackpill nie mówi o p0lkach per se (choć powinien, są one jednym z kilku ogólnoświatowych synonimów łatwych i puszczalskich kobiet), tylko że samice pożądają większej małpy. Taki nieugładzony, energiczny murzyn z wielką palą jest pożądany, bo kojarzy się z siłą i dominacją, w sam raz,
  • Odpowiedz
@knur3000: przykro mi się to czyta. Dwie młode, pracowite dziewczyny wyjeżdżają badać zmiany klimatyczne bo zapewne zależy im na poprawie jakości życia ludzi i troszczą się o świat, ale oczywiście wykopki wiedzą lepiej, że ich motywacją jest "skakanie na knagach". Mam tylko nadzieję, że żadna z nich tego nie zobaczy, bo byłoby mi na ich miejscu cholernie przykro.
  • Odpowiedz