Wpis z mikrobloga

#!$%@? no nie wierzę
Jeden z bardzo niewielu polskich filmów który naprawdę mi się spodobał
Fajna fabuła, Damięcki no kurde, genialnie zagrał, dwie godziny oglądałem z zaciekawieniem
W końcu jakiś film bez Wieniaw, Karolaków, królikowskich i bez przekleństw cały film od początku do końca
Poza tym można zrozumieć prawie wszystko co mówią, no naprawdę jestem pod wrażeniem, panie Vega niech pan się uczy
#film #filmy #kino #filmnawieczor
Krzysio_misio12 - #!$%@? no nie wierzę 
Jeden z bardzo niewielu polskich filmów któr...

źródło: comment_1650282023MQx7Ip3k7KA6fkNzhmFRED.jpg

Pobierz
  • 84
@Krzysio_misio12: Na plus sięgnięcie po trochę prawdziwych historii i dialogów(vide: odprawa przed ustawką), dobrze zagrane, fajny casting niezły scenariusz choć trochę przerysowanych sytuacji się znalazło. Na minus jak zwykle gówniany dźwięk- musiałem oglądać z napisami. xD Kiepska praca kamery - Shaky cam to idiotyczna i ograna do zrzygania technika, której w porządnych produkcjach nie stosuje się od co najmniej 10 lat.

Jak dla mnie solidne 7/10 w skali normalnego kina i
@rakiwo: ciężko mi się wypowiedzieć bo jeszcze tego nie oglądałem. Tak tylko wspomniałem o papryku bo on też takie wstawki przed filmami daje. i te historie też się zdarzyły, są lekko przerysowane ale właśnie. on to streszcza bez tłumaczenia i potem wygląda to śmiesznie. To chyba na netfliie jest to może sobie dzisiaj zarzucę.
@IntoApocalypse: Nie mam zamiaru bronic Karolaka, ale jak dostajesz kompletne ścierwo, prześmiewczo zwane "scenariuszem", to ciężko może być wyciągnąć z tego cokolwiek. A, że w naszym pięknym kraju nad Wisłą ponad 90% scenariuszy to grafomańskie wymiociny, to może być ciężko. W dodatku na życie samym graniem Macbeta nie zarobi ¯\_(ツ)_/¯
@Krzysio_misio12 Vega nie musi się od nikogo niczego uczyć, gdyby tylko chciał to robiłby lepsze filmy niż Smarzowski. Przypominam, że to on zrobił najlepszy polski serial: Pitbull.

Ratka za Aventadora sama się nie zapłaci ()

Vega jest jak noblistka z fizyki nuklearnej, która wybrała dawanie dupy w Dubaju. ¯_(ツ)_/¯
@Krzysio_misio12:

Rola Damięckiego to obok roli Kota w "Bogowie" najlepsza rola w polskiej kinematografii moim zdaniem i #!$%@? mnie obchodzi zdanie innych oraz te rzekomo "legendarne role" w filmach z PRL, które kręcono mikserem. Damięcki #!$%@?ł w pełni. Rola 10/10

Aktualnie na filmwebie nota 9,0 i tak, filmweb to #!$%@? wyznacznik, bo wystarczy spojrzeć na choćby top 10 filmów w rankingu i trudno się nie zgodzić, zatem te oceny nie są