Wpis z mikrobloga

@Ciuralla1: Ja nie śledze Isamu a wiem jak żyje a jeśli widzowie widząc w jakich warunkach żyje jeszcze mu przelewają siano bo ''nie mam, ała plecy, bieda pomóżcie to na dzieci'' to oni są idiotami
  • Odpowiedz
@Adiog: @Ciuralla1: z ciekawosci obejrzałem film o chorobie. Kasprzyk to taki Kononowicz zebrak. Kupujcie skrzynki bo kejdrop mi pomaga bo jestem biedny a potem nagrywa film ze kupił siostrze auto za 100 000 :) gosciu jest jak knur Kononowicz nauczony ze wszystko mu sie nalezy za darmo i widzowie wysyłaja siano.
AH24N2 - @Adiog: @Ciuralla1: z ciekawosci obejrzałem film o chorobie. Kasprzyk to tak...
  • Odpowiedz
@AH24N2: Obejrzałes cały ? On serio ma coś z kręgosłupem czy tylko jakieś naciągnięcia mięśni i tak dalej ? Odpaliłem ale nie miałem siły tego słuchać przez 30 minut i tak sobie przewijałem.
  • Odpowiedz
@lentilek nie ma nic z kręgosłupem. Żali się że żaden lekarz nie umie mu pomóc, bo nie widzą niczego złego na badaniach i wg nich jest zdrowy, a on się boi że umiera itd XDD
Skoro nic nie widać na badaniach, to jest to ból o jakimś podłożu psychicznym, a nie że isamu jest wyjątkowy, jedyny na świecie z chorobą którą nie da sie zdiagnozować, ani nawet wykryć żadnych efektów choroby XDDD
  • Odpowiedz
@borsuk123: No nie jest, wszystko co posiada jest na starego, oficjalnie on nie ma żadnych przychodów poza pozorowana pensja z warsztatu jego ojca dlatego żadnej sprawy o alimenty nie przegrał i nic nie płaci bo jest totalnie spłukany w świetle prawa
  • Odpowiedz
oficjalnie on nie ma żadnych przychodów poza pozorowana pensja


@G4SHI: ciekawe czy dałoby się go jakoś za to #!$%@?ć. @yakuz: i jego i jego ojca #!$%@?ć prądem. #!$%@? mieć hajs i się migać od płacenia na własne dzieci to trzeba być #!$%@? w opór.
  • Odpowiedz
@Dooopahshjasx Jaki to jest pajac XD mieć tyle lat a się chwalić pieniędzmi jak typowy cham co pojechał pierwszy raz za granicę i zarobił więcej niż najnizsza. Brakuje jeszcze jego napiętego bicepsa 35cm zalanego tłuszczem. Tfu na almienciarza.
  • Odpowiedz
@Kefaveli co się dziwić? Jak to jest zwykły chłopek roztropek, co przed tym całym yt był alimenciarzem ze wsi, bez matury i robił i u ojca. Jak ogarną sobie YT to się czuje jakby pana boga za nogi złapał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lentilek: objawy psychosomatyczne. Jeśli na badaniach nic nie wyszło i był u tylu specjalistów to po prostu psycha mu płata figle. Gość na pewno nieźle bierze/brał w nochala dziwne rzeczy i to też musiało mieć wpływ na głowe. Zresztą na filmie mówi, że brał jakieś peychotropki lekkie i było mu lepiej, ból się osłabił.
  • Odpowiedz