Wpis z mikrobloga

@Vuzet_na_zimno jak na letniaka cytrusiaka trzyma zadowalająco. Zdecydowanie powyżej średniej. Świetnie orzeźwia, jest wytrawna, bardziej elegancka niż np DHC. Można brać tester - ma magnetyczny korek.
Bardziej casualowo wybrałbym natomiast Terre Eau Tres Fraiche od Hermesa, jest mistrzowski na lato, a jak ktoś lubi oryginał to nie wyobrażam sobie go nie przetestować.
@Vuzet_na_zimno w zeszłym roku pisałem o odlewce, którą posiadam, że trzyma około 4-5h - co uważam za dobry wynik w kategorii soków na lato.

Właściwie gdybym musiał postawić dwa flakony na półkę i mieć załatwioną każdą okazję i porę roku to mógłbym zakończyć na Terre i Terre Eau Tres Fraiche.
@lucas0: Tym bardziej pęka serduszko, że Tres Fraiche wycofują, jak czytałem. Masz może mirku pomysł gdzie skołują napełnialny flakon Tres Fraiche? Bo jeszcze przed pogłoskami o wycofaniu zgarnąłem 125 refill i bym sobie elegancko uzupełniał... Niby wiem, że mogę przelewać do obojętnie jakiego, ale jakoś takiego mam bzika na punkcie estetyki i Hermesa.