Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, pytanie jak to było u was z oświadczynami. Mieliście przegadany temat ze swoją drugą połówką czy było to zaskoczeniem dla waszych różowych.

To samo do Pań, wolałybyście mieć taki temat przedyskutowany czy liczycie że w końcu się domyśli i sam się na taki krok zdecyduje?

Jestem już dosyć długi czas z drugą połówką i nachodzą mnie takie pytania. Niby takie z zaskoczenia są super romantyczne, bo z inicjatywy faceta, ale jak jest naprawdę?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625c3b1aed0d2e55b1eb292f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: jak by ktoś znał receptę na życie i odpowiedzi na wszystkie pytania był by szczęśliwym milionerem. Głupie są takie pytania, każdy związek jest inny, inne charaktery i marzenia. Naprawdę masz zamiar kierować się tym co ci inni odpowiedzą? Jak jest naprawdę to będąc w związku powinneś sam to czuć. Sa związki gdzie zaręczyny są z rodzicami, są takie gdzie są spontaniczne z pompą lub bez. Wykaż ciut inicjatywy i zainteresowania