Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 9 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 14 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Jak się czuję?

-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-rzadko już opuchnięta twarz.

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 7 tygodni
-finaster 1.25mg 3 tygonie co drugi dzień i od 4 tygodni co trzeci dzień (zero uboków jak dotąd) a od tygodnia już nie biorę ponieważ z badań mi wyszło, że dht mam 400 (norma od 200 do 1100) niżej nie będę schodzić bo i budowanie mięcha/siły i libido mi #!$%@?. Poczekam miesiąc i zrobię kolejne badania i będę obserwował jak szybko to skacze :). Jednak dalej lecę 1.25mg co 3 dzień (nie ogarnąłem jeszcze produktów do topical fina)
-1.5-2mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (dermapen https://allegro.pl/oferta/dermapen-10-szt-kartridzy-derma-pen-mezoterapia-7925825111?snapshot=MjAyMi0wMi0xOFQxMjozMjoxNS40ODZaO2J1eWVyOzdjMGVhYTg3MGIyNzI0MWNkNmZhNDQ4YTIzNTRjM2JkNTBmNWQxMzc1ZmY0ODE0Njc3ZGIwYmIwNjQ0ODYxMGM%3D, polecam)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie
-herbata ze skrzypu 2xdziennie
-25ml soku z pokrzywy 1xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć, pierwsze 9 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 14...

źródło: comment_1650189805s5K8fFqAvWSdCpSXZIqn8i.jpg

Pobierz
  • 14
dht mam 400 (norma od 200 do 1100) niżej nie będę schodzić bo i budowanie mięcha/siły i libido mi #!$%@?


@s0ngo_: niby czemu? Derek z kanału More Plates More Dates ma DHT na granicy wykrywalności, a z budową mięcha nie ma problemu. Sam przy braniu fina 1mg/ed przez 2 lata gymcelowałem i wszystko przebiegało bezproblemowo. DHT ma co prawda jakieś tam działanie androgenowe, ale sam testoseteron również, branie fina, oprócz obniżenia
@ropemaxxer: akurat Derek to słaby przykład, bo on jest tez na dobrej bombie :D. No ja na logikę to kumam, ale popatrz sobie właśnie pod tym Derka filmem o finie vs gainsy na komentarze i tam trochę mnie to zmartwiło...
@s0ngo_: ja sam nie zauważyłem naegatywnych skutków brania fina, jeśli chodzi o budowę masy. Może nie biorąc go zbudowałbym więcej bądź mniej mięcha, ale jedyną opcja żeby się o tym przekonać byłoby sklonowanie samego siebie. Teraz jestem na terapii mieszanej fin+dut, a więc DHT będę miał/już mam jeszcze mniej i raczej nie mam obaw związanych z budową mieśni.