Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Urodziłem się z małym #!$%@? i nie daję rady.

Mam 26 lat, jestem gejem, trzymałem za rękę, ale nic więcej - nie dałem się dotknąć. W tej subkulturze bardzo ważny jest #!$%@? i jego rozmiar. Ja mam tego pecha, że urodziłem się z chorobą, która nazywa się spodziectwo i polega na tym, że ujście cewki moczowej nie znajduje się tam gdzie powinno, u mnie znajduje się u podstawy penisa, to niesie za sobą niedorozwój samego członka, w związku z czym we wzwodzie uzyskuję 7cm. Kolejną wadą powiązaną jest wnętrostwo - jedno jądro się wykształciło prawidłowo, natomiast drugie jest jak u małego dziecka i to w kanale pachwinowym. Nie wygląda to zbyt ciekawie.

Problem w tym, że z twarzy, nawet jestem atrakcyjnym chłopakiem - na lekach nawet siebie lubię, tyle tylko że czuję ogromne obrzydzenie do własnego ciała, nienawidzę siebie. Jestem świadomy tego, że nigdy nie znajdę partnera, któremu bym odpowiadał, nawet gdybym znalazł to i tak będę miał świadomość, że on ma możliwość znalezienia lepszych ode mnie i stoi przed nim cały rynek matrymonialny, kilkuset chętnych, całe kolejki - tylko dlatego źe ma normalnego #!$%@?. O ewentualnym staraniu się o kobietę nawet nie myślę i szczerzę współczuję heterykom ze spodziectwem.

W lato planuję kolejną operację, ale urolog nie gwarantuje nic ponad 10cm - zostaje chyba tylko ukrywanie choroby przed potencjalnym partnerem i zrywanie w momencie gdy dobiera mi się do rozporka - co jest bardzo, ale to bardzo trudne i bolesne, albo Magik.

#przegryw #lgbt #spodziectwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625a05faed0d2e55b1eb08d2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

zostaje chyba tylko ukrywanie choroby przed potencjalnym partnerem i zrywanie w momencie gdy dobiera mi się do rozporka

Większą krzywdę zrobisz wtedy sobie niż temu komuś. I chodzi mi o krzywdę na sercu bo będziesz odrzucał każdego. W końcu każdy będzie chciał kiedyś bliskości cielesnej. Lepiej na początku znajomości wszystko wyjaśnić.

Postaraj się najpierw zbudować związek przyjacielski, bez wskakiwania od razu do łóżka. Jeśli będzie między wami uczucie, mimo schorzenia, to partner po prostu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 7 cm to wcale nie za mało. Poza tym nie trzeba po bożemu, pan i pani na misjonarza xd Można szaleć palcami, zabawkami, czymkolwiek. Także na spokojnie szukaj kogoś przy kim się będziesz czuł dobrze, nie ma się czego wstydzić ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania faceci są głupi ( ͡º ͜ʖ͡º) jest maaaasa typów, którzy lecą na kasę, mięśnie, czy #!$%@? wielkości łokcia. Tylko po co się nimi przejmować? Małym sprzętem można się świetnie bawić, a jeśli ktoś tego nie wie to znaczy że nie umie w segzy. Albo jedyne co potrafi to wypiąć zad i czekać na fajerwerki XD
Znajdź sobie kogoś normalnego i nie marudź. Kolesie są dużo
  • Odpowiedz