Wpis z mikrobloga

Supcio właśnie o taki rozsądek mi chodziło, coś na pierwsze moto. Mam już upatrzona 250 i 300, ale potrzebuje żeby mi ktoś powiedział co lepsze dla takiego przypadku jakim jestem ja. Gdyby ktoś na serio zechciał mi doradzić to proszę o info prywatnie.
, coś na pierwsze moto. Mam już upatrzona 250 i 300, ale potrzebuje żeby mi ktoś powiedział co lepsze dla takiego przypadku jakim jestem ja.


@Agdyby_tak_bez_loginu: Motocykl bierzesz do tego co chcesz na nim robić. Jak się ścigać to ścigacz (polecam tor), jak jeździć turystycznie to turystyka lub adventure. Cruisera żeby ładnie wyglądał na parkingu. Do miast nakeda albo jeszcze lepiej skuter. 200-300 cm3 wymagają pełnego prawa jazdy, ale słabo się
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, moim największym utrapieniem jest to że nie mam osoby która obejrzała by ze mną motocykl używany. Więc zostaje nowy, albo udać się do jakiegoś serwisu. Biorę pod uwagę voge300ac bo mi się podoba i jest niedrogi. Motocykl ma być na jeden, dwa być może trzy sezony zobaczę czy to dla mnie. Dlatego nie chce wydawać kupy kasy żeby potem go sprzedać. Gdyby ktoś już miał ten motocykl albo
@MrProfeska: tak po weekendzie idę obejrzeć Benelli Leoncino bo mam słabość do takich nakedow. Biorę pod uwagę też BMW G i w sumie rozważę każda 250/300. Wydaje mi się że rozsądek u mnie bierze górę. Jeszcze jakbym miała mało problemów z zakupem to mieszkam na północy kraju gdzie jest mały wybór, a jak zadzwoniłam do serwisu hondy to nie mają mechanika i mi nie zrobią przeglądu przed zakupem. Ale jeszcze się