Wpis z mikrobloga

@K4KU: Ale jesteś #!$%@?. Przed 39 było dużo gorzej niż teraz, byliśmy bardziej skłóceni ze światem niż teraz, byliśmy gównem i dyktatorska sanacja mocno się do tego przyczyniła.

Myślałem, że #!$%@? o wybitej inteligencji praktykują dzisiaj tylko kuce, którzy mają się za freethinkerow XD

Poza tym porównywanie rządów PO do PiS to xD
Możesz sobie #!$%@?ć, że to jedno zło, ale nie. PO ani żaden wcześniejszy rząd nie dążył do autorytaryzmu tak jak to robi PiS
  • Odpowiedz
@K4KU: Inteligencja nie jest dziedziczona w prostej linii, poza tym po wsiach było od groma geniuszy którzy po prostu nie meli możliwości rozwinąć tych cech ani pieniędzy by edukować się.

Poza tym proszę, przypisywanie inteligencji przedwojennym elitom to zbyt dużo, dzięki nim armia w 1939 wygadała jak gówno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
beka z PiS beka z po jedno i to samo. Napuszczać ludzi na siebie zamiast przysłowiowe widły i wszystkich po kolei zrobić porządek. Ale czego oczekiwać skoro wybito polska inteligencję w 39. Żal mi Cię.


@K4KU: ja #!$%@?ę, żeby być tak głupim, żeby uważać, że PiS i PO to jedno i to samo, to trzeba być wybitnie podatnym na manipulację i właśnie takie dzielenie, o którym mówisz. Przez takich ludzi
  • Odpowiedz
nie jestem za żadną partią ¯_(ツ)_/¯


@K4KU: czyli jesteś za PiS, bo to oni mają przewagę, tylko dalej nie rozumiesz, jak działa polityka. Głosuj za kimkolwiek przeciwnym PiSowi, żeby nie mogli niszczyć kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K4KU: jesteś za PiSem, bo masz możliwość głosować PRZECIWKO NIM i tego nie robisz.

Jak jesteś taki cwany, że można za 1 razem naprawić całą polską politykę, to śmiało pisz na kogo głosować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K4KU: jestem przeciwny 0-1 myśleniu, ale to nie znaczy, że w życiu nie istnieją pytania, które mają proste odpowiedzi tak-nie.

W polityce jak partia ma większość to ma całkowitą władzę, nie #!$%@? częściową. Weź się obudź ignorancie, bo PiS nie musi mieć 100% głosów, żeby móc przepychać 100% własnych ustaw. Tutaj sprawa jest prosta, nie głosujesz, to pozwalasz im wygrać i dajesz im 100% władzy.
  • Odpowiedz