Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy można złożyć papiery na studia wojskowe i cywilne? Kiedyś słyszałem że jak wybiera się studia wojskowe to można aplikować tylko na jedną uczelnie. Zdawałem mature 8 lat temu i naszło mnie że w sumie chciałbym zobaczyć jak to jest na studiach wojskowych. Podstawy matur mam zdane w okolicach 80% (matme i anglika) i boje się że może to nie wystarczyć żeby się dostać. Czy jeśli nie dostane się na studia wojskowe to mogę iść na studia cywilne i w drugim roku się próbować przenieść? Jeśli jest taka możliwość to czy dużo trzeba nadrabiać, i co dokładnie? Może ktoś się przenosił i powie mniej wiecej jak to wyglada.

#studia #studiawojskowe #awl #wat #law #amw #wojsko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6259af013f42fa57cc3405cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: może byś się dostał z listy rezerwowej na AWL, zaś na WAT to jest więcej miejsc niż chętnych bo jest ciężko z nauką, więc byś musiał sporo nadrobić. Na AWL w zeszłym roku trzeba było miec chyba 83 pkty czy coś takiego. WF co prawda jest punktowany ale mało, jednak potem wychodzi co ktoś ze robił.