Wpis z mikrobloga

ostatnio sie #!$%@? na #xiaomi i wystartowalem z projektem mojego malego personalnego bloga
jesli kogos interesuje czytanka dlaczego xiaomi to gowno i nikomu bym tego nigdy nie polecil to zapraszam
https://blog.tzwel.xyz/posts/xiaomi

jakikolwiek feedback mile widziany, na pewno pomoze w usprawnianiu stronki

to nie jest rozdajo wyszlo troche clickbaitowo ale innego obrazka nie mialem xD
źródło: comment_1650099772y5vJFMJxp5lWbY2anOwQzQ.jpg
  • 58
@ZohanTSW: zamysl byl taki, zeby blog byl w starym internetowym stylu, pisze co chce na swojej personalnej stronie i niebardzo mnie obchodzi co ktos pomysli, w planach jest jeszcze ksiega gosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chce sie cenzurowac bo tekst wypadnie nieprofesjonalnie, no trudno, liczy sie tresc
@janekhe: Mój telefon szitomi na najgorsze gówno jakie używałem, a komórek używam od ponad 20 lat. Może i ten gówniany telefon nie był tańszy od konkurencji, ale przy tym jest do tego jeszcze #!$%@?. A mogłem kupić Samsunga S20FE jak cywilizowany człowiek, a nie gówno z Chin, no ale złapałem się na to, że wcześniej używałem Huaweia i byłem zadowolony, więc myślałem, że gorzej nie będzie.
@janekhe: Tak to jest, jak bierze się telefon ze średniej półki i wymaga osiągów flagowca, skądś ta niska cena się musi brać.


@HeavyFuel: problem w tym, że ich flagowce też są #!$%@? i to samo tyczy się Amazfita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janekhe: uzywalem POCO f2pro od sierpnia zeszlego roku. W zeszly weekend jakis bandziorek zgasil mi swiatlo z partyzanta i #!$%@? mi telefon.


Teraz mam samsunga i #!$%@? na te wszystki #!$%@? chinczyki jak srajomi, oppo czy realme.
Jedyne Xiaomi jakie było sensowne to seria A (Android One).

Jak raz człowiek se poużywał czystego Androida to już nigdy nie będzie chciał wrócić do żadnej nakładki. Wszystkie aplikacje działają bez żadnych problemów, system zawsze działa plynnie i telefon za 1000zł z czystym Androidem okauzje się, ze może działać tak samo płynnie jak IPhone za 4x większą kasę.