Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Ile razy jeszcze wrzucisz taki sam obrazek o Nczasie? Sommer powiedział dawno temu że bez brukowych newsów portal nie zarobi na siebie.
Poza tym niektóre sensacje są wyśmiane lub sprostowane. np.:

No, cóż. Na pewnej wysokości w kabinie pilota dochodzi do różnych zmian. Może na nagłe oświecenie Leara wpływ miała zmiana ciśnienia lub niedobór tlenu…

https://nczas.com/2020/06/18/byly-pilot-cia-na-ksiezycu-zyje-ponad-250-milionow-ludzi/

Z profilu wygląda rzeczywiście podobnie do zmarłego miliardera. Jednak z rozmowy z nim wyszło,
źródło: comment_1650100936xfhwXOwhcL1wv4kSYP7Slv.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
A tam się pojawiają jakieś poważne tematy?

@bastek66: a mało to na samym wykopie znalezisk z nczas o szczepionkach (pardon - "szprycy"), lgbt, ogólnie polityce?

Raczej do pozostałych, przecież zwolenników nie trzeba już przekonywać.( ͡º ͜ʖ͡º)

Serio tak to sobie to tłumaczysz, i to pozwala Ci spojrzeć w lustro, po tym jak Memcen praktycznie napluł Ci w twarz?

Smutne.
a mało to na samym wykopie znalezisk z nczas o szczepionkach (pardon - "szprycy"), lgbt, ogólnie polityce?

@MglawicaKraba: Czyli nic poważnego( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio tak to sobie to tłumaczysz, i to pozwala Ci spojrzeć w lustro, po tym jak Memcen praktycznie napluł Ci w twarz?

Mam własne uszy, nie potrzebuje interpretacji korolukowych tudzież neuropejsatych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
szczepionki, polityka

nic poważnego

@bastek66: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam własne uszy, nie potrzebuje interpretacji


I hear you, i feel you Mirek. Sam kiedyś baaaardzo głęboko siedziałem w kucerni (upr). Też myślałem, że jestem ten oświecony, że wszystko wokół kłamią, ze Krul lub jego przydupasy co innego miały na myśli etc. Tak to bywa z sektami, a im więcej czasu w niej spędzisz, tym trudniej się wyrwać,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bastek66: lubię wolny rynek. Tylko w przeciwieństwie do kucy nie wierzę (juz) w to, że absolutnie niekontrolowany wolny rynek nie prowadzi do patologii. To naturalne, z wiekiem dostrzegasz, że w życiu nic nie jest proste, "genialne" pomysły są tylko genialne na papierze, ogólnie człowieka mniej do ekstremizmów ciągnie. Państwo nie chce Twojego dobra. Tak samo jak nie chcą go korporacje czy Janusze biznesu ¯\_(ツ)_/¯

I nie, nie jestem Maliszak ani Gromota
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: drugie. Poprzednie #usunkonto już ładnych parę lat temu. M.in. z powodu tego, jakie kucowskie bzdury na nim pisałem.

Bo wg mnie prawo wystarczy.

Według mnie też ¯_(ツ)_/¯. Widzisz, może bliżej Ci lewaka (lub pe.olibka #pdk) niż myślisz ()

Bo balem się, że wyskoczysz z

jakby korporacje były złe to by ludzie od nich nie kupowali

Czy inne "genialne" rozwiązania fanatyków wolnego rynku
@MglawicaKraba: Korporacje kupują sobie władze więc w ogóle mi się to nie podoba. Np. w USA taki amazon jest za multikulturalizmem bo wiedzą że tworzenie konfliktów rasowych sprawia że ich pracownikom nie udaje się dochodzić do porozumienia żeby sobie własne związki zawodowe zakładali. (sorry za chaotyczny tekst)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: tak, tu też się zgadzamy. Tylko, że to nie jest nowe zjawisko (np. słynny kartel żarówkowy, czy to co "koncerny bananowe" wyprawiały, i w sumie nadal wyprawiają w Ameryce Południowej). Albo to co w XIX wieku wyprawiali producenci mleka, dopóki nie przyszedł ten zły (odpowiednik) SANEPID i nie zabił wolnego ducha przedsiębiorczości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.smithsonianmag.com/science-nature/19th-century-fight-bacteria-ridden-milk-embalming-fluid-180970473/
@MglawicaKraba: Że takie rzeczy się dzieją w krajach typu "danza kaduro" to nie ma co się dziwić.
Gdyby tylko się dało jakoś zrobić żeby organizacje typu Sanepid były naprawdę nieskazitelne bo w rzeczywistości urzędników sanepidu da się przekupić i co jakiś czas są afery.( ͡° ʖ̯ ͡°)
nczas za ich urojenia. UE zła a Rosja gdzie spory procent ludzi nie widział deski od klozetu to wzór do naśladowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frasad: To akurat twoje urojenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)