Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Konserwy - lewacy chcą "handlować dziećmi", czyli jak w typowy dla konserw sposób obrzydliwie zwulgaryzować i uprościć jakiś temat, w tym przypadku - surogacji.


Tymczasem mamy najprawdopodobniej do czynienia z projekcją (video related). Następnym razem gdy konserwy próbują wmówić innym, że "lewactwo handluje dziecmi" lub powiązać #lgbt z pedofilią (vide: "lekka pedofilia" Korwina) - miejcie to na uwadze.

M.....a - Konserwy - lewacy chcą "handlować dziećmi", czyli jak w typowy dla konserw ...
  • 30
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MEKORRO: mieliśmy przejść do meritum, ale Ci będzie. Który konkretnie przecinek został tutaj dodany niepotrzebnie? Moim zdaniem żaden, ale chętnie dowiem się, nad podstawie czego zdiagnozowałeś ową "manię"?
@MglawicaKraba: drugi. Jak chcesz przejść do meritum w dyskusji pod wysrywem? Mam z tobą dyskutować, czy hipotetyczne, wymyślone sytuacje mają miejsce w realnym świecie(projekcja)?
To, że jesteśmy w stanie coś zrobić, nie znaczy że należy to robić. W kontekście surogatek, czy adopcji homoseksualnych, moim zdaniem, istnieje kilka czynników powodujących uzasadnione obawy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
drugi

@MEKORRO: polecam zapoznać się z pojęciem wtrącenia w zdaniu. A już nawet przyjmując Twoje, oparte na niewiedzy, zdanie - trochę słabo jak na "manię", co?

Ale ad rem. Co tu jest "hipotetycznego"? Znalezisko jakie jest - każdy widzi. Bełkot Korwina też. Próby powiązania pedofilii z LGBT też. Także proszę konkretniej.
@MglawicaKraba: czy w pierwotnym poście użyłeś sam słowa "najprawdopodobniej", by następnie pytać co w twoich rojeniach jest hipotetycznego? Może oprócz poprawy interpunkcji, zainteresuj się też znaczeniem słów, których używasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MEKORRO: ale wiesz, że "najprawdopodobniej" oraz "hipotetycznie" to nie synonimy? XD

Może oprócz poprawy interpunkcji, zainteresuj się też

Lol, ale to Ty dzwonisz. Przy okazji nieźle się ośmieszając, bo czego my tu już nie mamy: (chybiony) argumentum ad interpunkcjum ( ͡º ͜ʖ͡º), mieszanie dość prostych pojęć, projekcje manii.. wróć może do #mecz, #bonzo, #leagueoflegends i innych znanych Ci tematów, bo tu chyba rzuciłeś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomysz: mówię o prawakach (auto correct zamienił mi "prawaki" na "prawami"). Zazwyczaj wyłapuję takie rzeczy, ale jest rano i nie wypiłem jeszcze porannej kawy.

Zazwyczaj ludzie też, z samego kontekstu, są w stanie zorientować się o co chodzi. Ale może Ty też dopiero robisz sobie pierwszą dzis kawę ()

Btw - odpowiadając komuś zawsze zostaw @ nick, bo inaczej wykop
To, że jesteśmy w stanie coś zrobić, nie znaczy że należy to robić. W kontekście surogatek, czy adopcji homoseksualnych, moim zdaniem, istnieje kilka czynników powodujących uzasadnione obawy.


@MEKORRO: No może stąd? Powtórzę, bo widzę wolno łapiesz - te twoje obawy, to pochodzą z Kremla w większości. To cię nie zastanawia?
@aegispolis: chcesz powiedzieć, że jeśli ktoś uważa za realne zagrożenie ze strony zorganizowanych grup pedofilskich, które mogą wykorzystywać luki w przepisach do własnych celów, to jest pod wpływem ruskiej propagandy? Kurde, dobrzy muszą być, skoro zaszczepili mi tą myśl gdzieś w 1992( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MEKORRO: Nie, tego nie powiedziałem i dobrze o tym wiesz. Marna próba hiperbolizacji, musisz się jeszcze podszkolić. Ale najważniejsze, że przynajmniej sam wiesz, jaką głupotę palnąłeś, skoro teraz tak się z tego wykręcasz. O to chodziło.