Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Konserwy - lewacy chcą "handlować dziećmi", czyli jak w typowy dla konserw sposób obrzydliwie zwulgaryzować i uprościć jakiś temat, w tym przypadku - surogacji.


Tymczasem mamy najprawdopodobniej do czynienia z projekcją (video related). Następnym razem gdy konserwy próbują wmówić innym, że "lewactwo handluje dziecmi" lub powiązać #lgbt z pedofilią (vide: "lekka pedofilia" Korwina) - miejcie to na uwadze.

M.....a - Konserwy - lewacy chcą "handlować dziećmi", czyli jak w typowy dla konserw ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MEKORRO: Przecież powtórzyłem ci dwa razy, w tym jeden raz w uproszczonej wersji i dalej nie załapałeś xD
Nie, nie będę się bawił w twoją gierkę, gdzie ja coś mówię, a ty odpowiadasz "a więc sądzisz, że X", gdzie X jest absurdalne i nigdy nie wypowiedziane przeze mnie. Nie jestem idiotą, wybacz, że cię zawiodłem.
  • Odpowiedz
@aegispolis: proszę cię o podanie dowodów na twoje twierdzenia. Rozumiem, że może to być trudne. Dla jasności możesz się odnosić tylko do własnych twierdzeń, nie musisz negować moich. Nigdzie nie twierdzę, że jesteś idiotą i jeśli odniosłeś takie wrażenie, to wiedz iż nie było to moją intencją.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MEKORRO: kogo ty chcesz oszukać, jak powtarzasz wszystkie newsy wraz z nowomowa wciśnięta tam właśnie do mierzenia zasięgu propagandy xD jak nie na tych stronach, to innych. To jest duża sieć i te informacje kraza wielokrotnie.

Czytasz na wykopie, tu jest to wrzucane, tylko nie sprawdzasz źródeł. No ale gdybyś sprawdzał, to nie byłbyś tym, kim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz