Wpis z mikrobloga

@Borealny: to weź mi odpowiedz, bo blendera własnie zaczynam obczajać, mam videotutoriale z konca zeszłego roku pozapisywałem sobie skróty klawiaryurowe i sie okazuje, ze zaden z nich nie działa. Na filmach maja 2,9 cos, a teraz jest 3 coś. W tym blenderze to tak jest, że co wersja to nowe skórty robią? co mam robić? szukać jakie są teraz? ustawić te stare?
@vertexnormal: no ja używam teraz wersji 2.93.4, pobrałem kilka miesięcy temu jak miałem nowy dysk, wcześniej chyba używałem 2,83 albo coś takiego. Radziłbym poszukać jakichś starszych wersji gdzieś skitranych na dropboxach czy innych dyskach. Jak ja zaczynałem, to bazowałem na tutorialach z 2,73 czy coś takiego. Też wszystkie skróty były poprzekręcane.
@Borealny: dzieki, niestety patrze na te 3.1 i dalej mi nie działają te skróty np G do przesuwania, albo ctrl R do loop cut. nie wiem co robie źle. popatrze jutro na te starsze wersje, ogólnie teraz fajnie blender wyglada i jakos bardziej logicznie sie prezentuje, lata temu próbowałem cos porobić ale wtedy się strasznie odbiłem od tego interface'u