Wpis z mikrobloga

To teraz taka ciekawostka, bo wczoraj chyba nie było. Władze politechniki lubelskiej odwołały Juwenalia z powodu zagrożenia wojną. Oczywiście pomimo zagrożenia zajęcia stacjonarne mogą się odbywać, życie toczy się normalnie ale juwenalii być nie może. W marcu nawet dane było zielone światło, ale teraz chyba ktoś uznał ze nagle mamy zwiększone ryzyko zagrożenia. Żałosne.

#lublin #pollub #studbaza #juwenalia #wojna #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1650015304DtqTNR2xrST2gaC6ZdOW1x.jpg
  • 20
@lazysoul zwłaszcza jak ostatnio byłem podbić legitymację, chyba 4 raz w przeciągu tych 2 lat miałem okazję pojawić się na moim wydziale to i tak się zgubiłem bo winda nie działała a klatek schodowych są 2 miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michalxd21: Debilizm. Studenci z Ukrainy tym bardziej by chcieli odrobiny rozrywki, by choć przez chwilę nie myśleć, co się dzieje w ich ojczyźnie. Nawet mogliby te juwenalia pijarowo wykorzystać, np. organizując zbiórkę na dary dla Ukrainy, czy zaprosić artystów z Ukrainy.
@michalxd21: Przecież dziekanat chyba jest na trzecim pietrze z tego co pamietam XD swoją droga przypomniało mi się jak „zepsuł” mi się ten kod z legitki na dwa miesiące przed końcem studiów i te babsztyle nie chciały mi podbić legitymacji i mimo ze mowilam ze to ostatnie moje miesiące tutaj i więcej mi się nie przyda ten ich plastik to kazały mi wyrobić nowa (,) żal.pl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: uczelnia nie ma hajsu i to wszystko.
Macie samorząd nieopierzonych pocovidowych dzieci. Ale spoko, nie tylko w Lublinie. Każdy polski samorząd studencki ma problem z organizacją Juwenaliów bo starzy samorządowcy odeszli a młodzi nie mieli od kogo i jak się nauczyć robić Juwenaliów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: tak wgl beka bo mój samorząd (który się brzydko wobec mnie zachował 3 lata temu) chciał żebym im zrobił szkolenie i pomógł przy organizacji. Jak powiedziałem że spoko ale nie za darmo to wywołało to ogromne oburzenie i ból dup xD
@zt_im tylko że w tym wypadku sytuacja jest wyjątkowa o tyle że nie było problemu z organizacją. Na początku marca (jak wojna trwała) rektor udzielił zgodę na organizację imprezy. W momencie gdy impreza powinna zacząć być już promowana rektor nagle podejmuje taką decyzję. Więc po prostu organizacja została chamsko zatrzymana. A hajs ma, chociażby od miasta na tą imprezę, bo z tego co wiem samo miasto Lublin też chce już skończyć erę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: może członkowie z samorządu zablokowalo jakieś głosowanie w senacie pozwalające robić wały rektorowi i jego ludziom. Wiec się #!$%@?ł i zablokował juwenalia. :)