Wpis z mikrobloga

Facet wywalił syna z domu, aby ten mieszkał w namiotach/krzakach/pustostanach, prowadził życie klasycznego menela, pił najtańsze sikacze i żywił się resztkami wygrzebanymi ze śmietników i ogólnie ma w poważaniu jego dalszy los. Oczywiście w takim stylu życia nie ma nic uwłaczającego, ale gdy przypadkiem zasrany Jareczek nagra Cię kamerą po tym jak umówicie się na "chelendże" za które zapłaci ci 10 zł to jest to zniewaga i okrutne poniżenie alkoholika. Takie rzeczy to tylko na storczykowej.
Oczywiście wiemy co będzie dalej "Słuchajcie sprawa Mario będzie kosztować, dlatego będzie lajt na ten cel i macie wpłacać.", żeby po dwóch miesiącach gadać "Jaka sprawa Mario?! Co ty gadasz człowieku?! Ja nigdy bym nie zorganizował zbiórki na pomoc takiemu menelowi." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myk kolejny cel niezrealizowany, ale kręcimy filmik, że andrzejewski pił mocz dwa razy i zbierał na felgi, ale ich nie kupił.

Zawsze mnie śmieszy ten schemat u wójcika : sprawa/osoba związana z uniwersum > do wójcika nagle zgłaszają się wszystkie osoby powiązane ze sprawą/osobą, aby mu opowiedzieć jak to kosno/nowak oszukują/robią przekręty/wykorzystują biedne osoby i po X latach im się przypomina że pora na sprawiedliwość i tylko wójcik jest tego gwarantem > zbiórka na działania > ... jak sprawa naiwniacy, ja nic nie obiecywałem, ja was z pieniędzy nie rozliczam ... xD

Chłop już nie długo całkowicie odleci do innej rzeczywistości na oparach swoich absurdów.
#kononowicz #patostreamy wójcik to #patologia
olgierdanopetogaszano - Facet wywalił syna z domu, aby ten mieszkał w namiotach/krzak...

źródło: comment_1650000787D3cl0S1rSBAl24RMrKxOmt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach