Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
co robić Mirki? Mam super ekstra promotorkę na studiach, taki milf mocne 11/10. Figura mniam, oczy mniam, buzia mniam, pupcia hmyhmy. Są tylko dwa minusy - ona ma 68 lat (ja 22) i drugi minus mam dziewczynę (też 22 lata), która mnie jednak w ogóle nie pociąga w porównaniu z promotorką. Po każdym seminarium idę do ubikacji, żeby się przetasować, bo po zajęciach mam całe majty oblepione spermion. Jak muszę uprawiać "seks" z tą moją dziewczyną-kłodą - z naciskiem na muszę a nie chcę - to sobie zawsze wyobrażam promotorkę. Staram się do niej chodzić jak najczęściej na dyżur z każdą błahostką: a to, że nie wiem jak zrobić przypis albo żeby się poradzić jak coś ubrać w słowa. A po dyżurze standard: do kibelka i rach-ciach chlup chlup ręką. Na kompie mam folder z jej zdjęciami z neta z różnych uroczystości uczelnianych i tym podobnych. I też co wieczór sobie takie zdjęcie odpalam i ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak mieliśmy seminarium zdalnie to też co chwilę pstrykałem PrintScreen i uzbierał się kolejny folder do wiadomo czego. Mam też z tych e-lekcji nagrania dźwięku i czasem sobie odpalam na komórce, żeby posłuchać jej głosu. Sprawdziłem też jej plan zajęć na USOSie, więc często idę pod salę, gdzie ma zajęcia, żeby zobaczyć jak danego dnia wygląda. Ehhhh szkoda, żem przegryw i mogę sobie tylko pomarzyć o inteligentnej i bystrej pani profesor z długimi, wygolonymi nóżkami i pięknymi błękitnymi oczami.... Zostaje mi tylko moja karyna 2/10, która ledwo zalicza studia na trójach i ma żylaki na łydkach... Dlaczego nie jestem profesorem Chadem z dorobkiem naukowym, dydaktycznym i pozycją na uczelni? Jakbym był profesorem i jednocześnie kierownikiem jakiegoś zakładu albo katedry to pewnie sama z siebie by mnie pożądała. I nie musiałbym jak skończony przegryw walić wiadomo czego w kiblu. W sensie konia. W kiblu. Jak przegryw.
#przegryw #studia #studbaza #seks #milf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625866e78aa7aea19723d5a4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
OP: tu OP

nie warto czytać, zrobiłem to za Was

@michau507: niby co ci nie pasuje w moim wyznaniu? nigdy nie byłeś zakochany?

wrzucasz to bez czytania czy też jesteś upośledzony niczym moderacja popularnego serwisu?

@rybka11111 : a tobie co?

zajebiste

@walkie12: zajebista to jest Pani Psor, ale dla Chada to.

Moja najstarsza miała 54 była dobra z twarzy i szczupła , to było w 2016

@Bartektob : zazdro.
@AnonimoweMirkoWyznania:

o i niby jak mam to zrobić? Co jej powiem? "Hej, proszę Pani, wiem, że nie dorastam Pani do pięt w żadnej sferze życia, ale mi stoi jak Panią widzę." Na pewno się zgod


No jak zaczniesz od takich poniżających Cię kocopolow to pewnie się nie zgodzi.

Tam skąd ja pochodzę, mówi się po prostu : "czy dałaby się Pani zaprosić na kawę?"

A stojący fiut może być tutaj bardzo