Wpis z mikrobloga

czy w pociagu intercity moge przewiezc moja karbonowa szose za duzo cebulionow najlepiej w 1 klasie tak by miec ja na oku zeby nie zniknela po drodze? :)

#rower #pkp
  • 27
  • Odpowiedz
@misieg8: kupując bilet na rower dostajesz miejsce obok przedziału rowerowego. Te miejsca dla rowerzystów są na sztywno przydzielone w systemie dla każdego pociągu. Nie da się kupić 1 klasy i biletu na rower.
  • Odpowiedz
@misieg8: a taki klient z rowerem premium nie ma zapięcia rowerowego premium? Czy się boi, że do przedsionka z hakami rowerowymi wparuje złodziej ze szlifierką kątową? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@misieg8: w sumie to zależy od pociągu, trasy.
W pendolino masz rezerwację miejsc to sobie popatrz.
Ewentualnie ściągnij koło, zapakuj i przewieź jako bagaż dodatkowy.
  • Odpowiedz
sztyca czy koło które można odpiąć/odkręcić w 30 sekund jest warte więcej, niż 95% rowerów które mijasz na ulicy xd?


@damian_co_dalej:
1. miej rower za "dużo cebulionów"
2. nie kup sobie zabezpieczenia chwytającego koła za 1 k ¯\_(ツ)_/¯

A siodełko można wziąć w reklamówkę do przedziału. No chyba, że taka elitarna sztyca się nie wyjmuje z ramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@faxepl: wozisz klucz dynamometryczny albo z dwa ulocki aby koła spiąć? Jeżeli same stożki 4k stoją to mnie takie wpisy nie dziwią biorąc pod uwagę w jakim kraju żyjemy xD
  • Odpowiedz
@Qardius: w IC wożę jakieś 15 kg bagażu w sakwach i plecaku, w tym skrzynkę z narzędziami do roweru. A na krótszych wycieczkach szynobusem siedzę obok roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz